Piątek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 10007
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Sprawca śmiertelnego wypadku w Chmieleniu zatrzymany

Wtorek, 19 listopada 2013, 7:03
Aktualizacja: 7:05
Autor: 112
17. października około godz. 19.00 w Chmieleniu przechodzącą przez jezdnię starszą kobietę potracił jadący od strony Jeleniej Góry kierowca. Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia. Kobieta poniosła śmierć na miejscu. Sprawca się ukrywał, ale już jest w areszcie.

- Policjanci rozpoczęli żmudną analizę zebranych materiałów i dowodów zawężając obszar działań. W wyniku tych działań ujawniono m.in. skradzione na terenie Niemiec BMW. Sprawdzania warsztatów, posesji, obszarów leśnych nie ruszyły sprawy z miejsca. Analiza i żmudna praca pomału przyniosła jednak oczekiwane efekty, udało się zatrzymać 34-letniego mieszkańca miejscowości Rybnica, który de facto zamieszkiwał w Chmieleniu. Podejrzany przyznał się do winy. Na posesji policjanci znaleźli samochód ze śladami wypadku. Auto zostało poddane kontroli biegłego. Sąd w Lubaniu Śląskim zastosował wobec podejrzanego areszt na dwa miesiące – informuje rzecznik KPP w Lwówku Śląskim, st.asp. Mateusz Królak.

Komenda Powiatowa Policji w Lwówku Śląskim dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc. Każdy sygnał, każde zgłoszenie od mieszkańców zostało sprawdzone.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group