Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 3665
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: „Spontanicznie” zniszczył budynki bazgrołami

Wtorek, 14 września 2010, 13:53
Aktualizacja: 13:56
Autor: KMP
REGION: „Spontanicznie” zniszczył budynki bazgrołami
Fot. KMP
– To był taki spontan! – w ten sposób 21–letni wandal usprawiedliwił się policji, która zatrzymała go po tym, jak farbą w spreju bazgrał po elewacjach kowarskich kamienic. Przestępcy grozi surowa kara, bo jakby było mało, miał przy sobie narkotyki.

Wandala zatrzymano wczoraj. Jest podejrzany o uszkodzenia mienia z pobudek chuligańskich oraz o posiadanie narkotyków. W ciągu ostatnich trzech tygodni farbą w aerozolu pomalował co najmniej siedem elewacji budynków w Kowarach, będących własnością miasta, instytucji i właścicieli prywatnych – ustaliła policja.

Pokrzywdzeni szacują straty. „Graficiarz” tłumaczył się policjantom, że to był taki spontan”. Wcześniej wypił z kolegami wino, wyszli do miasta bez celu, a on wpadł na pomysł malowania elewacji . W trakcie zatrzymania mężczyzna posiadał porcję marihuany.

– W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli różnego rodzaju wzory i szablony, które znalazły się na ścianach budynków. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za uszkodzenie mienia z pobudek chuligańskich oraz za posiadanie marihuany, za co grozić mu może nawet do 7,5 roku pozbawienia wolności – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group