Niedziela, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 1686
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Spokojny weekend u strażaków

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 31 sierpnia 2015, 10:08
Aktualizacja: 10:11
Autor: Karolina Matusewicz
Fot. Archiwum
Miniony weekend okazał się spokojny dla strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze. Największe akcje gaśnicze dotyczyły płonących nieużytków w Starej Kamienicy i pożaru przydomowej kotłowni w Miłkowie.

W niedzielny poranek (30.08) dyżurny KM PSP w Jeleniej Górze otrzymał zgłoszenie o pożarze kotłowni domu jednorodzinnego w Miłkowie. Na miejsce udały się 3 wozy strażackie i 11 strażaków. Spaleniu uległ opał zgromadzony w pomieszczeniu przylegającym do kotłowni oraz część styropianowej elewacji budynku.

O pożarze lasu w Starej Kamienicy strażacy zostali poinformowani tego samego dnia ok. godziny 16.00. Spłonęło 0,5 ha poszycia leśnego z wystającymi konarami. Strażacy ugasili pożar i przekopali grunt. Działania zakończyły się około godziny 21.30.

Strażacy interweniowali także w kilku innych przypadkach, m.in. ugasili płonący śmietnik przy ul. Paderewskiego w Jeleniej Górze, palący się narożnik w Kowarach i płonące nieużytki w Sosnówce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~pp 31-08-2015 11:03
Wybaczcie, ale widać, że artykuł napisany na szybko jako "wypełniacz" informacji ... Nie pofatygowaliście się nawet aby sprawdzić czy w niedzielny wieczór nie doszło do jakiegoś zdarzenia, np. do potężnego pożaru lasu w Rakownicy (na wysokości ul. Jana III Sobieskiego, zaraz za Jelenią Górą), który był widoczny z centrum, podejrzewam, że z Zabobrza także.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group