Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 5433
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Specjalne przyłbice w darze

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 10 maja 2020, 9:01
Aktualizacja: Środa, 13 maja 2020, 12:48
Autor: SG
Fot. Użyczone/Straż Graniczna
Kolejny raz funkcjonariusze Straży Granicznej odczuli, że nie są obojętni dla lokalnej społeczności. Tym razem obdarowani zostali przyłbicami, które odebrali z rąk przedstawiciela jednej z firm z Jeleniej Góry.

Dzięki życzliwości firmy Jelenia Plast z Jeleniej Góry funkcjonariusze Straży Granicznej zostali dodatkowo wyposażeni w wyprodukowane przez tą firmę specjalne przyłbice chroniące całą twarz. Przedstawiciel firmy przekazał 70 przyłbic, które funkcjonariusze będą wykorzystywać w tracie służby.

To kolejny gest dobrej woli, który spotkał funkcjonariuszy z PSG w Jelenie Górze. Pod koniec kwietnia z chęcią pomocy wystąpili strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej ze Szklarskiej Poręby. Strażacy zaoferowali dezynfekcję schengenbusa, który wykorzystywany jest każdego dnia w trakcie tymczasowo przywróconej kontroli granicznej w Jakuszycach. Jeszcze wcześniej funkcjonariusze obdarowani zostali własnoręcznie uszytymi przez mieszkanki Niedamirowa maseczkami - informuje mjr SG Joanna Konieczniak, rzecznik prasowy
Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Twoja reakcja na artykuł?

28
65%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
2%
Nudzi
1
2%
Smuci
7
16%
Złości
6
14%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group