Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 17 lutego
Imieniny: Łukasza, Zbigniewa
Czytających: 12270
Zalogowanych: 94
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Spalał odpady i zignorował miejskich strażników

Sobota, 13 marca 2021, 10:24
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Spalał odpady i zignorował miejskich strażników
Fot. Straż Miejska
W środę (10.03) około godziny 19:20 zgłoszenie o dużym zadymieniu na ulicy Grunwaldzkiej otrzymał dyżurny Straży Miejskiej w Jeleniej Górze - informuje rzecznik prasowy Artur Chmielewski.
Przybyły na miejsce patrol bez trudu znalazł źródło zadymiania. Na terenie jednej z posesji strażnicy miejscy zastali palące się duże ognisko i sprawcę zadymienia będącego w trakcie dorzucania odpadów do ogniska, w którym spalane były stare reklamy, dywany, folie, gałęzie. Ponieważ mężczyzna nie chciał zagasić ogniska i nie stosował się do poleceń strażników na miejsce wezwano Państwową Straż Pożarną w celu zagaszenia ogniska - relacjonuje rzecznik.
W związku z dużą ilością spalanych odpadów i nagannego zachowania się sprawcy wykroczenia, patrol odstąpił od nałożenia na niego mandatu karnego i podjął decyzję o skierowaniu wniosku o ukaranie do Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze - informuje A. Chmielewski.

Twoja reakcja na artykuł?

40
39%
Cieszy
11
11%
Hahaha
1
1%
Nudzi
4
4%
Smuci
9
9%
Złości
37
36%
Przeraża

Czytaj również

Sonda

Czy będziesz płacił podatek kościelny?

Oddanych
głosów
357
Tak
20%
Nie
80%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Brak tej witaminy może nieodwracalnie uszkodzić wzrok
Rozmowy Jelonki
Jeden albo dwa nie zaszkodzą, ale...
 
Samorządy
Agnieszka Lemiszewska nowym wicestarostą karkonoskim
 
Aktualności
Violetta Kapcewicz zwyciężczynią „The Voice Senior”
 
Policja Jelenia Góra
Policjanci na Biegu Piastów
 
Teatr im. Norwida
"Powiedzmy miłość" w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group