Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 17 grudnia
Imieniny: Łukasza, Łazarza
Czytających: 14774
Zalogowanych: 110
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

DOLNY ŚLĄSK: Sołtys Siedlęcina laureatem nagrody wojewody

Środa, 14 marca 2012, 8:18
Aktualizacja: 8:18
Autor: Accipiter
DOLNY ŚLĄSK: Sołtys Siedlęcina laureatem nagrody wojewody
Fot. UW
Podczas Forum Sołtysów w Sali Kolumnowej Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu – Marian Tyka, sołtys wsi Siedlęcin, został uhonorowany zaszczytnym tytułem „Sołtys roku 2011”.

W tegorocznej edycji wojewoda dolnośląski Aleksander Marek Skorupa wspólnie z komitetem organizacyjnym obchodów z okazji Dnia Sołtysa, który przypadał na 11 marca, spośród 88 wiejskich szefów z całego województwa dolnośląskiego, uhonorował trzech. Otrzymali oni równorzędne tytuły „Sołtysa roku 2011”.

Wśród tych trzech najwybitniejszych dolnośląskich gospodarzy wsi wyróżnionych kryształową statuetką i dyplomem przez wojewodę dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupę znalazł się Marian Tyka, który od dziesięciu lat jest sołtysem Siedlęcina.

Ideą konkursu było wyłonienie i uhonorowanie tytułem „Sołtys Roku” najbardziej aktywnych sołtysów, działających nie tylko na rzecz rozwoju cywilizacyjnego swoich wsi, ale także takich, którzy potrafią aktywizować i integrować mieszkańców wokół wspólnych działań.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
1076
Pod domem/blokiem na parkingu
57%
W garażu
34%
W inny sposób
9%
 
Głos ulicy
"Bardzo dobra kawa" – Jarmark w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Kto bierze pieniądze za spotkanie ze Sławoszem?
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
Inwestycje
Odnowione lokale socjalne. Czy przetrwają?
 
112
Najechanie na tył w Krzaczynie
 
Jelenia Góra - KARR
Zapraszamy na koncert pt. „Hej, kolęda!”
 
Aktualności
Umowa podpisana – powiat przebuduje boisko
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group