Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 8811
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Sobieszowska Operatywka Sąsiedzka w „Muflonie”

Poniedziałek, 6 maja 2019, 13:17
Aktualizacja: Wtorek, 7 maja 2019, 7:33
Autor: MDK "Muflon"
Jelenia Góra: Sobieszowska Operatywka Sąsiedzka w „Muflonie”
Fot. MDK "Muflon"
Pamiętasz, jak to było „na zakładzie”? A ludzi pamiętasz? Z kim pracowałaś, kogo widywałeś codziennie? Wspomnij, przyjdź, usiądź z nami przy stole. 14 maja (wtorek) o godz. 17.00 Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie gorąco zaprasza mieszkanki i mieszkańców Sobieszowa na pierwsze spotkanie Sobieszowskiej Operatywki Sąsiedzkiej.

Sobieszowskie zakłady pracy: szlifiernia, rękawiczarnia, transport leśny, fabryka mebli, Hermes, tartak, WODR, Samopomoc Chłopska, młyn, gospodarstwo rolne „Rolnika” i wiele innych, te nazwy są dla ich pracowniczek i pracowników ciągle ważne i budzą wspomnienia. A także potrzebę, by spotkać się z dawnymi przyjaciółmi i współpracownikami.

Dobrą okazją do tego będzie zatem to majowe spotkanie w ogródku MDK „Muflon”, w cieniu jabłoni i śliwy, przy stole przykrytym obrusem, przy kawie, herbacie i cieście. W razie niepogody w gościnnej przestrzeni Galerii „Muflon” na I piętrze.

S.O.S. - Sobieszowska Operatywka Sąsiedzka stawia na zacieśnianie lokalnych więzi między przedstawicielami i przedstawicielkami różnych pokoleń oraz przypomina, że jesteśmy dla siebie ważni i sobie nawzajem bardzo potrzebni.

Wstęp wolny.

Impreza dofinansowana z budżetu Miasta Jelenia Góra.

Twoja reakcja na artykuł?

5
83%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group