Czwartek, 9 lutego
Imieniny: Apolonii, Cyryla
Czytających: 4063
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Sobieszowska Biedronka z poślizgiem

Czwartek, 30 września 2010, 7:36
Aktualizacja: 9:19
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Sobieszowska Biedronka z poślizgiem
Fot. Gabi
Miała zostać otwarta 10 września, tymczasem jej drzwi są w dalszym ciągu zamknięte na cztery spusty – mowa o nowej Biedronce pod Chojnikiem. Zachęceni zapowiedziami otwarcia klienci, którzy przychodzą pod sklep i zaglądają do środka przez szyby, czują się oszukani. Tymczasem rzecznik prasowy lakonicznie odpowiada, że sklep ma być otwarty „na dniach”.

Nowy punkt dyskontu spożywczego Biedronka miał zacząć funkcjonować kilkanaście dni temu na terenie byłego Ośrodka Transportu Leśnego na ulicy Cieplickiej. W tym terminie budynek nie został jednak dopuszczony do użytkowania.

- Opóźnienie w otwarciu sklepu powstało w związku z przesunięciem daty odbioru prac i dopuszczenia obiektu do użytkowania. Jednak nowa Biedronka powinna być do dyspozycji klientów w ciągu kilku najbliższych dni – pisze w zwrotnym mailu Paweł Tymiński, rzecznik prasowy JMD SA.

Rzecznik nie odpowiada jednak na nasze pytania z czego wynikły te opóźnienia. Nie podaje też konkretnej daty otwarcia sklepu. W nowej Biedronce prace ma znaleźć 17 osób.

Obecnie sieć Jerónimo Martins liczy ponad 1,5 tys. placówek w całym kraju, zlokalizowanych w ponad 600 miejscowościach. Jeden z dyskontów znajduje się niedaleko nowo otwieranego punktu, bo na Osiedlu Orle w Cieplicach. Poza tym w Jeleniej Górze jest jeszcze kilka sklepów „Biedronki”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
503
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group