Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 15 listopada
Imieniny: Alberta, Leopolda
Czytających: 14651
Zalogowanych: 95
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Śmieci przy pumptracku

Wtorek, 26 lutego 2019, 6:22
Aktualizacja: Czwartek, 28 lutego 2019, 6:17
Autor: WAC
Jelenia Góra: Śmieci przy pumptracku
Fot. czytelnik
Porozrzucane plastikowe butelki oraz inne śmieci, wywrócony śmietnik, a nawet rozbity wózek sklepowy – takie obrazki można było zobaczyć w miniony weekend w otoczeniu pumptracka na jeleniogórskim Zabobrzu.

Zdjęcia przedstawiające bałagan panujący w okolicy jeleniogórskiego pumptracka otrzymaliśmy od jednego z naszych Czytelników. Zrobił je podczas niedzielnego spaceru z dziećmi.

Obiekt cieszy się dużą popularnością i zwłaszcza w weekendy jest oblegany przez dzieci i młodzież jeżdżącą na rowerach i hulajnogach. Jak widać, nie wszyscy z nich pamiętają, aby śmieci wyrzucać do znajdujących się w tym miejscu pojemników.

Teren pumptracka wraz z otoczeniem, zgodnie ze zleceniem z Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, jest sprzątany raz w tygodniu - mówi rzecznik prasowy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Zbigniewa Rzońca. - Wtedy też wywożone są śmieci ze znajdujących się tam pojemników. Apelujemy zwłaszcza do opiekunów dzieci korzystających z obiektu, aby zwracali uwagę, by ich latorośle wrzucały odpadki do koszy - dodaje rzecznik.

Twoja reakcja na artykuł?

6
11%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
4%
Nudzi
6
11%
Smuci
27
51%
Złości
12
23%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy bierzesz udział w zrzutkach, zbiórkach i innych formach finansowej pomocy?

Oddanych
głosów
551
Tak, kilka razy w miesiącu
7%
Tak, ale raz na parę miesięcy
27%
Tak, ale wspieram tylko potrzebujących z regionu
6%
Tak, ale wspieram potrzebujących w inny sposób
11%
Nie biorę udziału w takich akcjach
49%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Pod tym względem Bałtyk to fenomen
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
112
Narkotyki ukryte w podłodze ciężarówki
 
Aktualności
Mobilne płuca pokazują prawdę o smogu
 
Aktualności
Jelenia Góra uhonorowała Alinę Obidniak
 
Aktualności
Idzie zima, nawet 20 stopni mniej
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group