Środa, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 2539
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Smakowity Dzień Dziecka w „Dąbrówce”

Środa, 2 czerwca 2010, 9:16
Aktualizacja: 9:17
Autor: Ania
JELENIA GÓRA: Smakowity Dzień Dziecka w „Dąbrówce”
Fot. Ania
Sudecki Klub Szefów Kuchni sprawił wczoraj wyśmienitą niespodziankę podopiecznym Domu Dziecka „Dąbrówka” . Prócz pysznego jedzenia na stołach, nie zabrakło także dodatkowych atrakcji.

Kucharze serwowali potrawy z grilla. Przygotowali również mnóstwo owoców, które można było maczać w czekoladzie. O oprawę muzyczną zadbał zaprzyjaźniony didżej.
Dzieci początkowo niechętnie odchodziły od stołów, bo jak mówiła dyrektor placówki, Katarzyna Lenart-Wyrobek, nie widzieli jeszcze tylu kucharzy naraz. Z czasem coraz więcej z nich tańczyło, a niektóre nawet śpiewały.

Specjalnie dla dzieci na teren placówki przyjechali strażacy. Zorganizowali dla nich grę i pozwolili zobaczyć sprzęt, dzięki któremu ratują życie ludziom. Na miejsce przybył także funkcjonariusz policji.
Jedną z największych atrakcji okazał się pokaz karate w wykonaniu Klubu Sportowego Funakoshi Shotokan Karate z Kowar. Zaprezentowali się zarówno mali zawodnicy, szlifujący swoje umiejętności, jak i osoby mające ogromne już doświadczenie.

- Takich imprez powinno być dużo, ponieważ dzieci poznają nowe osoby, wiedzą, że mają przyjaciół, mogą liczyć na wsparcie, ktoś o nich pamięta i czują się potrzebne – mówi Katarzyna Lenart-Wyrobek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group