Sobota, 27 lutego
Imieniny: Anastazji, Gabriela
Czytających: 2482
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Słuchali bajek w ramach „Zaczarowanej krainy”. W Kwadracie

Wtorek, 27 marca 2012, 9:17
Aktualizacja: 13:02
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Słuchali bajek w ramach „Zaczarowanej krainy”. W Kwadracie
Fot. Petr
Kolejne czytanie bajek najmłodszym z cyklu „Zaczarowana kraina” odbyło się wczoraj w klubie Kwadrat przy ulicy Bankowej w Jeleniej Górze. Tym razem, uczestnikami podróży w świat magii, krasnali i czarownic byli m.in. podopieczni świetlicy środowiskowej DPS.

Czytanie bajek najmłodszym przez aktorów Teatru Odnalezionego odbywa się w klubie Kwadrat w Jeleniej Górze w co drugi poniedziałek o godz. 17.00. Jak dotąd – projekt ten cieszył się dużym uznaniem wśród dzieci i rodziców, którzy uczestniczyli w nim na własną rękę. Wczoraj, został również doceniony przez młodych podopiecznych i pedagogów świetlicy środowiskowej Dziennego Domu Pomocy Społecznej.

– Z radością uczestniczyliśmy w „Zaczarowanej krainie” w Kwadracie. Moim zdaniem, jest to naprawdę ciekawe przedsięwzięcie, sprawiające niezwykłą radość maluchom. Dzieci z naszej świetlicy bawiły się znakomicie. Z otwartymi buziami słuchały tego, co czytał im Łukasz Duda, szef Teatru Odnalezionego. Cieszę się, że w naszym mieście wreszcie ktoś zrobił coś takiego – podsumowuje jeden z pedagogów świetlicy środowiskowej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group