Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 5764
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ślubowanie pierwszaków w SP 8

Niedziela, 22 października 2017, 6:31
Autor: SP 8
Jelenia Góra: Ślubowanie pierwszaków  w SP 8
Fot. Użyczone/SP 8
W Szkole Podstawowej nr 8 w Jeleniej Górze odbyło się uroczyste ślubowanie oraz pasowanie uczniów klas pierwszych. W tym roku do grona społeczności uczniowskiej wstąpiło 56 uczniów.

Dzieci zostały przywitane przez dyrektor szkoły Marię Silbert- Salaburę, oraz zastępcę prezydenta miasta Jerzego Łużniaka. Swoją obecnością zaszczyciła również Joanna Zając z Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej.

Małych pierwszoklasistów wspierali dumni rodzice, babcie i dziadkowie. Odświętnie ubrani i przejęci uczniowie pod opieką swoich pań zaprezentowali swoje umiejętności i wiadomości. Mali adepci recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Pomogli im w tym również starsi koledzy z klasy 4c.

Po programie artystycznym uczniowie klasy 1a, 1b i 1c złożyli uroczyste ślubowanie, po czym zostali pasowani na uczniów przez dyrektor Marię Silbert-Salaburę. Dyplomy i drobne upominki wręczyli Jerzy Łużniak i Joanna Zając. Na koniec uroczystości był czas na pamiątkowe zdjęcia oraz słodki poczęstunek w klasach, przygotowany przez wychowawczynie i rodziców.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group