Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 2371
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Skuteczna terapia „Opowieścią wigilijną”

Wiadomości: LWÓWEK ŚLĄSKI
Niedziela, 20 grudnia 2009, 11:39
Aktualizacja: 11:39
Autor: KAM
Fot. WTZ
W Boże Narodzenie liczą się tylko miłość, dobroć i przyjaźń. Tego właśnie uczą się dzieci z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Lwówku Śląskim. Świąteczne czytania „Opowieści wigilijnej” Dickensa potrwają do 23 grudnia.

Ta forma zajęć cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczestników - mówi Elżbieta Sienkiewicz, kierowniczka Biblioteki Pedagogicznej w Lwówku Śląskim, która wspólnie z Krzysztofem Wróblewskim, kierownikiem WTZ, jest pomysłodawcą całej akcji. Jej adresaci z uwagą słuchają opowieści o przemianie skąpca i egocentryka w szczodrego i dobrego człowieka.

Do akcji czytania dla podopiecznych włączyli się także radni powiatowi, kierownicy, dyrektorzy i pracownicy lwóweckich firm i instytucji. „Opowieści” Dickensa czytali kolejno Grażyna Mizerska, Joanna Mycielska, Grażyna Suchecka, Barbara Rosochacka-Horanin, Andrzej Ryngwelski, Elżbieta Ugrynowicz, Halina Braun oraz Beata Wasilewska.

Od wczoraj „Opowieści Wigilijne” na warsztatach terapii czytają Alicja Staszkiewicz, Robert Sienkiewicz, Ewa Hołoga, Anna Żojdzik, Józef Stanisław Mrówka oraz Izabela Romanek. Akcja cieszy tak dużym zainteresowaniem, że planowane są kolejne sesje czytelnicze, a będą to wiersze Brzechwy i Tuwima.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~soilledrat@wp.pl 23-12-2009 4:39
nie moge znalezc artykulu o alkocholikach i wogole o podejsciu do genetycznej niedoskonalosci , ci goascie co to wymyslili chyba sie jeszcze nie zbadali a ja ide sie czegos nalykac moze mi sie genotyp zmieni i grupa krwi

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group