Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 7721
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Skradziono tablice rodzicom niepełnosprawnego dziecka

Poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 12:57
Aktualizacja: Wtorek, 19 kwietnia 2016, 14:20
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Skradziono tablice rodzicom niepełnosprawnego dziecka
Fot. agrzywacz
W nocy z piątku na sobotę (15–16.04) w Jeleniej Górze skradziono tablice rejestracyjne z auta marki Hyundai Atos. Właścicielami pojazdu są rodzice niepełnosprawnego chłopca, którzy bez auta nie mogą dojechać z dzieckiem na rehabilitację. Poszkodowani mają nadzieję, że złodziej porzucił tablice rejestracyjne lub znajdą się świadkowie kradzieży.

- Syn ma problemy z chodzeniem. Ma orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności i jest po dwunastu operacjach – napisała do nas właścicielka auta. - Teraz na zajęcia rehabilitacyjne, od poniedziałku, będzie chodził na pieszo. Po szkole ma różne zajęcia w miejscach gdzie nie dojeżdża autobus, w dużej odległości od domu. Niestety na taksówki mnie nie stać, a brak tablic rejestracyjnych powoduje, że mój samochód nie może poruszać się po drogach publicznych. Może ktoś widział te tablice lub coś wie w sprawie – dodaje właścicielka auta.

W przypadku znalezienia tablic prosimy o kontakt telefoniczny z redakcją Jelonki.com (tel. 75 75 24 216), natomiast świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z policją na numer alarmowy 997.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group