Poniedziałek, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 3123
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Skatepark do remontu

Wtorek, 17 marca 2020, 10:21
Aktualizacja: Czwartek, 19 marca 2020, 11:20
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Skatepark do remontu
Fot. Przemek Kaczałko
Skatepark na terenie stadionu przy ul. Lubańskiej wkrótce przejdzie modernizację, bowiem stan techniczny popularnego miejsca spotkań dzieci i młodzieży nie pozwala na jego użytkowanie. Obiektem zarządza Międzyszkolny Ośrodek Sportu, który zapowiada prace remontowe na wiosnę.

Jak zaznaczył Ireneusz Taraszkiewicz, remont skateparku był planowany na wiosnę, gdyż nikt nie spodziewał się tak łagodnej zimy.

Zima nas zaskoczyła, bo praktycznie jej nie ma, ale warunki atmosferyczne nie sprzyjały, żeby coś tam robić, bo w każdej chwili mógł spaść śnieg - powiedział dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportu, który liczy, że w kwietniu, bądź maju uda się uruchomić skatepark w Cieplicach.

W ramach prowadzonej ostatnio inwestycji, na terenie obiektu przy ul. Lubańskiej wybudowano nowe szatnie z zapleczem sanitarnym, wyrównano płytę boiska, jest też oświetlenie boiska piłkarskiego oraz skateparku. Czy to oznacza, że młodzież będzie mogła korzystać z niego również wieczorami? Na pewno w okresie jesienno-zimowym, gdy szybciej robi się ciemno.

Skatepark będzie dostępny w godzinach otwarcia stadionu i myślę, że do godz. 20:00 będzie można z niego korzystać - odpowiada I. Taraszkiewicz.

Niestety (jak widać w galerii zdjęć) nie brakuje w Cieplicach wandali, który w ostatnim czasie obrali sobie za cel szyby w budynki spikerki.

Twoja reakcja na artykuł?

14
56%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
4
16%
Złości
6
24%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group