Poniedziałek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 7202
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Skarby ziemi w Parku Norweskim

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 10 maja 2009, 8:17
Aktualizacja: 8:18
Autor: rylit
Fot. rylit
Tarasami Muzeum Przyrodniczego w Jeleniej Górze zawładnęli zbieracze, kolekcjonerzy, wytwórcy produktów z minerałów, handlowcy a przede wszystkim miłośnicy minerałów, skał i skamieniałości. Kilkadziesiąt stoisk z tymi wytworami natury stanęło wokół Pawilonu Norweskiego.

Impreza już tradycyjnie przyciągnęła do Cieplic wystawców z całego Dolnego Śląska. Wśród nich nie zabrakło eksploratorów, dla których pozyskiwanie kamieni szlachetnych i ozdobnych to pasja i sposób na życie.

Mało jest osób, które obojętnie przejdą obok błyszczących kolorami tęczy minerałów, którym niektórzy przypisują różne magiczne właściwości. Nie brakuje tych, którzy wierzą w tę magiczną moc.

Karkonoska Wystawa i Giełda Minerałów Skał i Skamieniałości potrwa do niedzieli. Dziś zostanie nagrodzone najlepsze stoisko a spacer do Parku Norweskiego to jedna z propozycji spędzenia popołudnia w Cieplicach.
A za dwa tygodnie, w sobotę, 23 maja, Muzeum Przyrodnicze zaprasza na Pierwszą Cieplicką Giełdę Staroci Przyrodniczych i Uzdrowiskowych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

piipi 10-05-2009 14:00
..gdy zobaczylam go,to zakochalam sie !!.On ma w sobie tyle radosci,a to oznacza rowniez pozytywnej energii.Opal stal sie moim magicznym kamieniem.Wierze w jego sile,ktora jest ukryta w tych cudownych kolorach.
~ 10-05-2009 19:20
SUPER ŻE TAKIE IMPREZY SĄ REKLAMOWANE JAKO BYŁE LUB ODBYWAJĄCE SIĘ . NA BRUK OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA PROMOCJĘ
~Trzy grosze... 11-05-2009 3:03
...szkoda,ze mnie tam nie bylo...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group