Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 7299
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION/ KRAJ: Sieciowa pomoc powodzianom

Piątek, 4 czerwca 2010, 15:06
Aktualizacja: 15:11
Autor: RED
Federacja Polskich Banków Żywności koordynuje akcję charytatywnej pomocy żywnościowej poszkodowanym w wyniku klęski powodzi.

– Setki ludzi straciły cały swój dobytek i pozostały bez dachu nad głową i podstawowych produktów do życia – piszą do nas organizatorzy. Zainteresowani mogą im pomóc dokonują zakupu żywności na rzecz powodzian w charytatywnym sklepie internetowym. FPBŻ dba ,by żywność trafiła jak najszybciej do najbardziej potrzebujących.

http://www.e-piotripawel.pl/powodzianie/ - oto link sklepu, gdzie można zakupić najbardziej potrzebne powodzianom produkty: wodę pitną, suche pieczywo, konserwy i artykuły do szybkiego przygotowania. Żywność jest transportowana samochodami, pontonami do rodzin odciętych przez powódź.

W dostarczenie żywności zaangażowały się ochotnicze straże pożarne, ośrodki pomocy społecznej, gminy, samorządy, czy rady osiedlowe. Ewakuowane osoby otrzymują żywność w postaci ciepłych posiłków. Banki żywności będą pomagać powodzianom także po tym, kiedy woda już opadnie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group