Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 15 grudnia
Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
Czytających: 11132
Zalogowanych: 84
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Siatkarze w III lidze

Poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 12:27
Aktualizacja: Wtorek, 17 sierpnia 2010, 12:31
Autor: arec
Jelenia Góra: Siatkarze w III lidze
Fot. R.Ignaciak
Siatkarze Kolegium Karkonoskiego, którzy zajęli w rozgrywkach IV ligi 3 miejsce zagrają w przyszłym sezonie w III lidze.

Podopieczni Wojciecha Lary zakończyli sezon 2009/2010 na miejscu 3. Zadecydował o tym ostatni mecz rozgrywek przeciwko Kus Kus Kamienna Góra, w którym akademicy z Jeleniej Góry wygrali 3:0.

O grze jeleniogórzan w III lidze zadecydował ostatecznie awans Gwardii Wrocław do II ligi. Przypomnijmy, że pierwotnie wrocławianie przegrali baraż z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Niestety Kolegium Karkonoskiego przystąpi do rozgrywek w osłabionym składzie. Po zakończeniu studiów drużynę opuścili dwaj środkowi - Kacper Dyl i Jerzy Tabaka, atakujący - Rafał Stasiak oraz przyjmujący – Kamil Krężel.

Jak zapowiedział trener Wojciech Lara skład zespołu uzupełnią studenci I roku Kolegium Karkonoskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
858
Pod domem/blokiem na parkingu
58%
W garażu
34%
W inny sposób
8%
 
Głos ulicy
"Bardzo dobra kawa" – Jarmark w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Fortuny robią wrażenie. Oto najbogatsi Polacy ostatnich lat
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
Aktualności
Nowe oblicze wystawy w willi Hauptmanna
 
112
Dachowanie w lesie
 
Aktualności
Regionalne książki pod choinką
 
Aktualności
Radość dla dzieci z rodzin wspieranych przez MOPS
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group