• Środa, 20 listopada 2019
  • Godz. 18:58
  • Imieniny: Anatola, Edmunda, Feliksa, Sędzimira, Rafała
  • Czytających: 7379
  • Zalogowanych: 18
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Siatkarskie zmagania w Siedlęcinie

Wiadomości: Siedlęcin
Czwartek, 31 maja 2012, 0:18
Aktualizacja: 0:19
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W minioną niedzielę 27 maja na boisku do ”plażówki” w kompleksie sportowym Szkoły Podstawowej im. Polskich Nauczycieli Tajnego Nauczania w Siedlęcinie odbyły się zawody w piłce siatkowej plażowej zorganizowane przez Stowarzyszenie “Wieża Książęca w Siedlęcinie”, Radę Sołecką oraz Stowarzyszenie “Nasz Siedlęcin”. W zawodach wystąpiło 18 dwuosobowych zespołów.

Pierwsza faza turnieju

Zespoły podzielono na 6 grup po trzy zespoły w grupie, które grały spotkania każdy z każdym do 15 punktów. W wyniku spotkań w poszczególnych grupach klasyfikacja zespołów przedstawia się następująco:

Grupa A

1. BRACIA GRYFÓW (Mariusz Kozak, Krystian Kozak)
2. AKADEMIA PANA KLEKSA (Michał Lipka, Radosław Gromala)
3. SKROBELKI (Michał Obolewicz, Daniel Matusiak)

Grupa B

1. LESZCZE Z BARU (Jerzy Tabaka, Przemek Cisek)
2. VC KOWARY (Tomasz Kafel)
3. PAULINA & DOMINIKA (Paulina Łozowska, Dominika Jaworowska)

Grupa C

1. TKKF “ORLE” (Krystian Adamczak, Piotr Galus)
2. TRZODA KOWARY (Mateusz Łubiński, Jakub Oleksy)
3. ZABOBRZE TEAM (Grzegorz Sługocki, Michał Sługocki)

Grupa D

1. PREZES I JUNIOR (Wojciech Zaremba, Marcin Lara)
2. JEŻOWIANIE (Ernest Machało, Grzegorz Delestowicz)
3. DANIO (Damian Rudy, Marek Urbańczyk)

Grupa E

1. SIEDLĘCIN (Tomasz Piasecki, Kamil Prorok)
2. DWÓCH I PÓŁ (Piotr Kała, Mateusz Kaniewski)
3. LEKKO NIE BĘDZIE (Michał Jędrzejczyk, Robert Fluder)

Grupa F

1. KAMIENNA GÓRA (Konrad Chojnowski, Krystian Gryczuk)
2. SOKOLIK II JANOWICE WIELKIE (Damian Butwiński, Grzegorz Mulcan)
3. SOKOLIK I JANOWICE WIELKIE (Damian Kosztowniak, Piotr Lęsiński)

Zespoły które w pierwszej fazie turnieju zajęły w grupach drugie miejsce zostały sklasyfikowane w turnieju na miejscach 7 -12, zaś zespoły z trzecich miejsc w grupach na miejscach 13-18.

Druga faza turnieju

Zwycięzcy grup pierwszej fazy turnieju, utworzyły dwie grupy po trzy zespoły, które grały spotkania każdy z każdym do 15 punktów. W wyniku spotkań w poszczególnych grupach klasyfikacja zespołów przedstawia się następująco:

Grupa G

1. LESZCZE Z BARU (Jerzy Tabaka, Przemek Cisek)
2.TKKF “ORLE” (Krystian Adamczak, Piotr Galus)
3. BRACIA GRYFÓW (Mariusz Kozak, Krystian Kozak)

Grupa H

1. KAMIENNA GÓRA (Konrad Chojnowski, Krystian Gryczuk)
2. PREZES I JUNIOR (Wojciech Zaremba, Marcin Lara)
3. SIEDLĘCIN (Tomasz Piasecki, Kamil Prorok)

Zespoły które zajęły w drugiej fazie turnieju pierwsze i drugie miejsce w grupie, grały spotkania półfinałowe w których:

LESZCZE Z BARU (Jerzy Tabaka, Przemek Cisek) pokonały PREZESA I JUNIORA (Wojciech Zaremba, Marcin Lara) 15 -11

KAMIENNA GÓRA (Konrad Chojnowski, Krystian Gryczuk) pokonała TKKF “ORLE” (Krystian Adamczak, Piotr Galus) 15-4

W meczu o trzecie miejsce zespól TKKF “ORLE” (Krystian Adamczak, Piotr Galus) pokonał
PREZESA I JUNIORA (Wojciech Zaremba, Marcin Lara) 15 -12

W wielkim finale
LESZCZE Z BARU (Jerzy Tabaka, Przemek Cisek) pokonały KAMIENNĄ GÓRĘ (Konrad Chojnowski, Krystian Gryczuk) 15-10

Klasyfikacja zespołów na miejscach 1-6

1. LESZCZE Z BARU (Jerzy Tabaka, Przemek Cisek)
2. KAMIENNA GÓRA (Konrad Chojnowski, Krystian Gryczuk)
3. TKKF “ORLE” (Krystian Adamczak, Piotr Galus)
4. PREZES I JUNIOR (Wojciech Zaremba, Marcin Lara)
5. SIEDLĘCIN (Tomasz Piasecki, Kamil Prorok)
BRACIA GRYFÓW (Mariusz Kozak, Krystian Kozak)

Spotkania w turnieju sędziowali koledzy Piotr Lesiński oraz Marian Mójta a za stronę organizacyjną imprezy odpowiadał kolega Tomasz Piasecki.

Imprezę zakończono przy ognisku na terenie Wieży Książęcej w Siedlęcinie, gdzie w obecności Przewodniczącego Rady Gminy Jeżów Sudecki Pana Artura Smolarka oraz Sołtysa Siedlęcina Pana Mariana Tyki wręczono trzem pierwszym zespołom puchary.

Uczestnicy imprezy w obecności przewodniczki mieli możliwość zwiedzenia Wieży Książęcej.

Nagrodę specjalną dla zwycięzców w postaci talonu na godzinny przejazd kajakami wzdłuż Doliny Bobru ufundował Pan Paweł Podolski.

(Organizator)

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group