Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 7956
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Siatkarskie turnieje IKS–u Jelenia Góra

Niedziela, 18 maja 2014, 21:25
Aktualizacja: 21:27
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Siatkarskie turnieje IKS–u Jelenia Góra
Fot. archiwum
Maj to pracowity okres dla Integracyjnego Klubu Sportowego Jelenia Góra, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i udziału w różnego rodzaju zawodach.

- Rozpoczęło się od Siatkarskiej Majówki – dwudniowego turnieju, zorganizowanego w sumie w trzech kategoriach: amatorzy dziewczęta i chłopcy oraz miasta. W zawodach tych wzięło udział ponad 110 osób. Z kolei już w najbliższe weekendy, Jelenia Góra znowu będzie tętniła imprezami siatkarskimi. 24 maja dziewczęta IKS-u wezmą udział w silnie obsadzonym turnieju siatkówki dziewcząt w Jaworze. Natomiast już 25 maja odbędą się finały rozgrywek młodzieżowych w kategorii drużyny dziewcząt i chłopców oraz siatkarskie dwójki w kategorii chłopców i mixty. Finały te odbędą się w hali sportowej przy ul. Złotniczej od godziny 9:00. Wszelkie informacje na temat uczestników i systemów gry jest podany na stronie organizatora - wyznaje Jerzy Sarna, prezes IKS-u Jelenia Góra.

Na dokładkę IKS planuje również zorganizowanie w sobotni poranek 31 maja w sali ZSO nr 1 Siatkarskiego Dnia Dziecka dla podopiecznych ośrodków wychowawczych z naszego regionu. Będzie to dzień pełen zabawy, konkursów i pozytywnej rywalizacji.

- Chcemy zarazić siatkówką całą Jelenią Górę – podkreśla Jerzy Sarna. - Poprzez organizację Siatkarskiego Dnia Dziecka, chcemy pokazać iż siatkówkę uprawiać mogą wszyscy, czy to młodzież starsza, czy też Ci najmłodsi, którym na pewno sprawi ona wiele radości i pozwoli zintegrować się z innymi mieszkańcami Jeleniej Góry i okolic.

Więcej informacji na stronie organizatora - www.iksjeleniagora.republika.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group