Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 5841
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Siatkarskie emocje w Jeleniej Górze

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 4 września 2014, 20:06
Aktualizacja: 20:11
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Integracyjny Klub Sportowy Jelenia Góra zaprasza wszystkich zainteresowanych do przybycia i udziału w najbliższych imprezach siatkarskich, które będą miały miejsce we wrześniu. W jednej imprezie można wziąć udział zaś w innych kibicować uczestnikom.

Poniżej więcej informacji na temat zaplanowanych imprez.

Turniej Siatkówki Kobiet o Puchar Jeleniej Góry
Data: 27.09.2014 (sobota)
Miejsce: Sala ZST "Mechanik" - ul. Obrońców Pokoju 10
Czas: godz. 10:00 - rozpoczęcie
Uczestnicy: do 6 drużyn, złożonych z dziewcząt i kobiet
Zgłoszone drużyny: IKS Jelenia Góra (3 liga), SMS Olimp Oborniki Śląskie (III liga), SL Salon RP Nowa Ruda (III liga), UKS Olimpijczyk Wrocław (zawodniczki klubów młodzieżowych), Limonki Wrocław (byłe zawodniczki III i II ligi), Volleyball Team Siechnice (III liga)
Informacje: 604 805 136 lub 600 815 898 oraz iksjeleniagora@gmail.com
Wstęp - bezpłatny

Turniej Siatkówki Chłopców o Puchar Jeleniej Góry
Data: 20.09.2014 (sobota)
Miejsce: Sala MOS - ul. M. C. Skłodowska 12
Uczestnicy: 4 drużyny chłopców w wieku do 25 lat.
Zgłoszenia: do 18.09.2014 - o udziale decyduje kolejność zgłoszeń
Udział w zawodach jest bezpłatny
Informacje: 604 805 136 lub 600 815 898 oraz iksjeleniagora@gmail.com
System gier: Zależnie od ilości zgłoszonych drużyn.

Obie te imprezy odbędą się w ramach zadania "Siatkarska Jelenia Góra - Moje Miasto", które jest realizowane przez IKS Jelenia Góra, a wspierane przez prezydenta Jeleniej Góry.

Ponadto zawodniczki IKS Jelenia Góra poznały swoje rywalki w rozgrywkach III ligi kobiet organizowane przez DZPS. W rozgrywkach tych udział weźmie 8 zespołów z takich miejscowości jak Wrocław, Oborniki Śląskie, Jelenia Góra, Strzelin, Nowa Ruda, Oława, Nowa Sól, Siechnice. Zapraszamy do przybywania i kibicowania dziewczynom a także dziewczyny na treningi juniorek oraz młodziczek. Więcej informacji na stronie klubowej - www.iksjeleniagóra.republika.pl oraz pod numerem tel. 604 805 136 lub 600 815 898.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz

~Chochla 4-09-2014 20:57
I tak nikt nie przyjdzie, bo nie lubia tego prezesa. I słusznie,
~ 5-09-2014 0:06
Kto jest prezesem?
~Frog 5-09-2014 6:58
~Chochla - jak nie chcesz, to nie przychodź. Osobiście uważam, że imprezy są super, i że to dobrze, że w Jeleniej jest klub, który organizuje coś dla mieszkańców. Zarówno Prezes, jak i dziewczyny starają się, żeby imprezy były udane. ~ - Prezesem jest Jerzy Sarna.
~rumcajs54 5-09-2014 15:31
ul. Marii Skłodowskiej-Curie a nie Marii Curie-Skłodowska ! Dwa błędy w jednej nazwie to o dwa za dużo. Maria była najpierw Skłodowska a dopiero po mężu Curie, Szanowny Autorze/Autorko.
~abc 6-09-2014 15:58
a czy iks wygra chociaz jakis mecz w nowym sezonie ?
~Chochla 7-09-2014 12:04
Prezes, któremu zależy tylko na zarabianiu kasy? Prezes, który leci w kulki z drużynami, których nie lubi? Prezes, który uważa, że jest wielkim specem od wszystkiego i sam wyniszcza klub? Ciekawe dlaczego w tym sezonie macie tak szeroki skład! ~abc- Może i wygraja, ale tylko dzięki swojemu uporowi i woli walki, bo trenera tam nie ma. Kapitan zespołu robi za trenera. Ciekawe dlaczego?
~kibic 7-09-2014 22:11
Zabawne się to staje a wręcz śmieszne.Zawsze wypowiadają się osoby, wzywające innych od matołów czy niedorajdy a tym samym siebie uważają za specjalistów w temacie.Bo sprzecznym jest tutaj fakt iż prezes wraz z zarządem nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia a i trenerzy także więc jak mają myśleć o zarabianiu kasy.Ze strony klubu wynika iż 4 osoby odeszły a 2 doszły więc skład niewiele się zmienił a z tego co wiem to kapitanem dziewczyn jest dziewczyna która nie skończyła szkoły średniej więc jak może trenować innych. Wiele jest tutaj sprzeczności. Jak dziewczyny wygrają to dzięki swemu uporowi,charakterowi oraz pomocy ze strony trenera bo mogą się nie lubić ale pasją do siatkówki przełamuje wszelkie bariery.Proponuję by chochla poszła do klubu wzięła odpowiedzialność i pokazała co umie.
~kibic2 7-09-2014 23:38
To niech kibic idzie i sam sie przekona jak jest w rzeczywistości bo chyba nie ma zielonego pojęcia o sytuacji w klubie.
~kibic 8-09-2014 0:02
A skąd ty wiesz co sie dzieje w klubie? Trenowałeś (aś) w nim, działałeś (aś) czy też tylko słyszałeś przypadkiem? Porządni ludzie nie zajmują się plotkami tylko swymi sprawami. Jeśli masz żal to wylewaj je, proszę bardzo ale nie oskarżaj innych bo chowając się za internetem, który jest miejscem popisu dla tchórzy i "znawców" tematu. Bo każdy umie oskarżać i pomawiać ale trudniej udowodnić te słowa, bo gdzieś coś usłyszałem. Ciesze się że są w jelonce ludzie, którzy robią coś dla innych i to bezinteresownie.
~Chochla 8-09-2014 10:41
Trochę Ci się Jerzy{kibic} pomyliło z tym zdaniem, że "sprzecznym jest tutaj fakt iż prezes wraz z zarządem nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia a i trenerzy także więc jak mają myśleć o zarabianiu kasy". Sam się wkopałeś i wyjawiłeś, że po cichu bierzesz kase za swój wolontariat.
~Chochla 8-09-2014 10:43
Robi za trenera- na meczach bierze czas i pewnie papierki wypełnia. Czyli NIE trenuje reszty osób.
~J.S. 8-09-2014 11:04
Wypraszam sobie aby moją osobę używano do prywatnych utarczek i sprzeczek. Takie dialogi na publicznym forum są pomówieniem. Wydawać się może że internet daje pełną anonimowość i bezkarność ale można namierzyć taką osobę jeśli będzie potrzeba. Dlatego sugeruję zaprzestać pomówień na temat mojej osoby a Pana chochlę i innych chętnych zapraszam na rozmowę jeśli macie choć trochę kultury i godności. Mimo takich dialogów pozdrawiam wszystkich którzy są prawdziwymi pasjonatami siatkówki.
~Chochla 8-09-2014 16:44
proszę o niepodszywanie się także pod mój nick. po 1- ~Kibic- moim zdaniem śmieszne są zachowania prezesa klubu. po 2- nikt tu nikogo nie wyzywa, tylko wyraża swoje opinie. po 3 - co do trenowania to racja, że chodzi o to, iż kapitan nie trenuje reszty osób, lecz wypełnia papierki, co z perspektywy kibica jest dość dziwne. po4- wątpie, żeby wielki prezes komukolwiek ustąpił miejsca. Po5- Proszę wierzyć, jest wiele osób mogących udowodnić poprzednie słowa. I proszę zwracać uwagę na adresy IP, bo sytuacje z podszywającymi się chamami są częste.
~kibic 10-09-2014 23:14
przecież widzę że sarenka chce porozmawiać z osobami o których wspominasz chochla. Więc pójdźcie i wygarnijcie mu, pokazując dowody że bierze kasę za swój wolontariat. Jeśli nie to mam propozycję abyście swoje żale za siebie lub innych, swoje zachowanie i podejście schowali w kieszeń. Bo najpierw należy patrzeć na siebie a potem na innych i komentować ich poczynania. Bo powiedz sam, ile imprez siatkarskich w JG odbyło się gdyby nie IKS, ile tych imprez było dla młodzieży zarówno dziewcząt jak i chłopaków, które z tego co wiem zawsze są bezpłatne. Według mnie jesteś kolesiem, który sam nic nie umie. Oj przepraszam, umiesz krytykować na podstawie twardych dowodów.
~poznajesz 11-09-2014 18:59
Imprezy są bezpłatne, bo jest kasa z miasta. A ile drużyn zostało oszukanych jak pan układa zasady tak, jak mu się podoba? A na ile turniejów dziewczyny z IKSu nie pojechały, bo postrzega się je przez pryzmat przemądrzałego i gburowatego trenera(o ile tak tą osobę trzeba nazwać, bo do trenowania uprawnienia potrzebne są)? Dowody pewnie by i się znalazły, ale po podobnych doświadczeniach z uks-em umie się pan nieźle zabezpieczać przed "pomówieniami". Ale niestety, wielkie ego i samouwielbienie nigdy panu nie minie i nie zrozumie swoich błędów. Może wreszcie zawodniczki powiedza panu prosto w oczy jak czują się traktowane? Jak wracają do domu wściekłe a ich rodzice nie znoszą ich trenera?
~kibic 11-09-2014 21:41
Dobrze też twierdzisz że bierze kasę, myślę że tak tysiączek na rączkę przynajmniej a nad dziewczynami się wręcz znęca, nie bierze je na turnieje i pewnie dlatego tak sfrustrowane. A Jelenia Góra to mieścina zawiścią żyjąca.
~mistrzjoda 12-09-2014 18:57
pańskie zachowanie jest infantylne. ~kibic- kim jesteś? Nigdy się chyba nie d omyślę. powtórzę : wielkie ego i samouwielbienie nigdy panu nie minie i nie zrozumie pan swoich błędów.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group