Zalogowanych: 16

Wrocław: Sensacyjny początek ćwierćfinałów

Sobota, 12 kwietnia 2014, 7:23
Aktualizacja: 10:20
Juniorki młodsze KPR–u, które zdecydowanie wygrały ligę wojewódzką rozpoczęły walkę o półfinał mistrzostw Polski od porażki z gospodarzem turnieju.

W lidze dolnośląskiej jeleniogórzanki dwukrotnie pokonały UKS Handball 28 - w Jeleniej Górze 33:24 (15:9), a we Wrocławiu 34:18 (15:8). W piątkowym meczu otwarcia podopieczne Marty Oreszczuk zdecydowanie uległy wrocławiankom 21:29. Do 26. minuty na parkiecie hali przy ul. Parkowej trwał wyrównany pojedynek. Przed przerwą Handball 28 dołożył 3 trafienia, więc do szatni obie ekipy schodziły przy stanie 13:10.

Po zmianie stron przewaga miejscowych nie spadała poniżej trzech bramek, w 52. minucie było 23:16, a dwie minuty przed końcem 28:19. Ostatecznie UKS Handball 28 pokonał KPR Jelenia Góra 29:21.

UKS Handball 28 Wrocław - KPR Jelenia Góra 29:21 (13:10)