Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 2874
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Senioralia rozpoczynają się już dziś

Środa, 1 października 2014, 8:12
Aktualizacja: Czwartek, 2 października 2014, 8:02
Autor: Mea
Jelenia Góra: Senioralia rozpoczynają się już dziś
Fot. Mea
Już dzisiaj (1.10.) o godz. 11.00 spod Kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego ruszy korowód seniorów, który przejdzie na Plac Ratuszowy, gdzie rozpoczną się Senioralia. – To jedyna w Polsce impreza organizowana na tak dużą skalę – mówi Stanisław Dziedzic, przewodniczący Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów i Inwalidów w Jeleniej Górze.

Impreza składa się z III Dolnośląskiego Przeglądu Zespołowej Twórczości Amatorskiej Seniorów oraz Obchodów Światowego Dnia Seniora.

Na Placu Ratuszowym nastąpi przekazanie kluczy do miasta przez prezydenta Jeleniej Góry. Koncerty zespołów artystycznych w Rynku będą trwały już od godz. 10.30. O godz. 11.30 odbędzie się poczęstunek dla uczestników korowodu. Natomiast o godz. 13.00 w Klubie Kwadrat rozpoczną się przesłuchania grup. Wstęp jest wolny.

2 października od godz. 13.00 będą trwały przesłuchania w Klubie Kwadrat, o tej samej godzinie odbędzie się koncert zespołów artystycznych na Placu Ratuszowym.

3 października w tych samych godzinach będą trwały przesłuchania, natomiast o godz. 15.30 nastąpi ogłoszenie wyników III Przeglądu Zespołowej Twórczości Amatorskiej Seniorów.

4 października będzie zamknięta akademia z okazji Światowego Dnia Seniora w Filharmonii Dolnośląskiej. Obchody potrwają do 18 października i zakończą się Balem Seniora.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group