• Wtorek, 19 czerwca 2018
  • Godz. 8:55
  • Imieniny: Gerwazego, Protazego
  • Czytających: 2978
  • Zalogowanych: 4
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Seks dla opornych – zobacz

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 18 lutego 2018, 22:55
Aktualizacja: 23:02
Autor: Teatr Norwida
Fot. Teatr Norwida
Teatr Norwida szykuje dla nas premierę spektaklu “Seks dla opornych” w reżyserii Henryka Adamka. W przedstawieniu będziemy mogli zobaczyć: Magdalenę Dąbrowską oraz Jacka Grondowego.

Zdjęcia z surowej próby można obejrzeć na stronie teatru pod linkiem: http://teatrnorwida.pl/wydarzenia/surowa-proba-spektaklu-seks-dla-opornych/

A w najbliższy weekend na deskach znajdą się "Mąż i żona" w najbardziej frywolnej z komedii Aleksandra Fredry w reżyserii znanego i lubianego wrocławskiego aktora – Wiesława Cichego. Komedia, która niejednego konserwatywnego krytyka najznakomitszego polskiego komediopisarza wprawiła w niemałe zakłopotanie. Czworokąt miłosny pomiędzy hrabią Wacławem, jego żoną Elwirą, przyjacielem domu Alfredem oraz służącą Justysią to prawdziwy dramaturgiczny majstersztyk pełen miłosnych intryg, pozorów czy gierek. Lecz nawet jeśli małe lub te największe grzechy naszych bohaterów wyjdą na jaw, wszyscy znajdą sposób, by wdzięcznie udawać, że nic się nie wydarzyło. Bo przecież w tej ostrej satyrze na obłudę mieszczańskiej przyzwoitości nie będzie moralnego rozliczenia bohaterów, a rozkoszne kontynuowanie owej gry pozorów.

Czas trwania spektaklu: 1 godz. 45 min

_________________________________
Dział Marketingu i Organizacji Pracy Artystycznej przypomina, że w związku z przebudową i modernizacją Teatru w sezonie artystycznym 2017/2018 zapraszamy na scenę przy -ul. Krótkiej 3 (dawne Kino Grand).

BILETY INFORMACJE REZERWACJE
75-64-28-130
widownia@teatrnorwida.pl
Kasa ul. Krótka 3
wtorek-czwartek 12:00-15:00
piątek 9:00-19:00

Czytaj również

Głos ulicy
Za kółkiem z rodzicem?  9
TV Dami
Serwis Informacyjny TV DAMI Jelenia Góra z dnia 18.06.2018 r.  
Miej świadomość
NASA odkryła coś na Marsie  
Dialogi Jelonki
Joanna Lichocka o mediach i katastrofie smoleńskiej  65
Aktualności
The Dumpings w Termach  
Aktualności
Pożar składowiska odpadów w Kostrzycy  
Copyright © 2002-2018 Highlander's Group