Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 8550
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Ściganie w Kamiennej

Sobota, 16 kwietnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 lutego 2006, 20:54
Autor: Damian Milko
Kotlina Jeleniogórska: Ściganie w Kamiennej
Fot. Damian Milko
Z przyczyn technicznych dopiero teraz prezentujemy materiały z eliminacji, która odbyła się 20 marca. Tym razem Rajdowe Mistrzostwa Jeleniej Góry zawitały do Góry... z tym, że Kamiennej ;).

II runda tegorocznego cyklu stanęła pod znakiem zapytania, bowiem, aż do soboty niektóre drogi w okolicach rajdu były nieprzejezdne. Powodem tego był spływający z gór śnieg. Jednak wszystko skończyło się szczęśliwie i dzięki organizatorom oraz pomocy samych zawodników tylko jedna próba została przeniesiona. Kilkadziesiąt załóg rywalizowało na nawierzchni szutrowej oraz asfaltowej (miejscami pokrytej śniegiem). Próby miały zróżnicowany charakter. Niektóre dosyć szybkie, dziurawe, a inne wolne między pachołkami lub na równym parkingu. Szkoda, że policja utrudniła i trochę uprzykrzyła tak wspaniałą atmosferę. Poprzez częste kontrole zawodnicy spóźniali się na następne PKC (punkt kontroli czasu), co kończyło się punktami karnymi w klasyfikacji zawodów.
Zwycięzcy w poszczególnych klasach:

N1: Grzegorz Kilinger

N2: Hubert Kakuba

N3: Piotr Czypionka

N4: Marcin Piątek

Serdecznie zapraszamy na następną rundę, która odbędzie się już jutro (17.04.2005) w okolicach Jeleniej Góry. Szczególnie polecamy próbę zlokalizowaną na terenie byłego targowiska przy ul. Kilińskiego. Położenie blisko centrum z pewnością przyciągnie wielu kibiców. W celu poznania dokładniejszej trasy, najlepiej przybyć o godzinie 10 rano pod Automobilklub Karkonoski w Sobieszowie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1018
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group