Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 5534
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Ścigali odurzonego kierowcę

Piątek, 1 grudnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 1 grudnia 2006, 23:34
Autor: TEJO
Sporo czasu zabrało policjantom złapanie 41-letniego mieszkańca gminy Podgórzyn, który jeździł jak wariat w okolicach Jeleniej Góry i Kowar.

O bardzo dziwnym zachowaniu prowadzącego samochód marki Renault poinformowali funkcjonariuszy inni użytkownicy dróg. Na Jordana w Jeleniej Górze kierowca jeździł po całej ulicy, po chodniku. Napotykani ludzie uciekali z drogi w obawie o swoje życie.

Dyżurny na miejsce natychmiast wysłał patrol policyjny. Jednak kierowca nie miał zamiaru zatrzymać się do kontroli. Uciekał ulicami Jeleniej Góry w kierunku Kowar. Pomocy patrolowi z Jeleniej Góry udzielili policjanci z Kowar, którzy zablokowali drogę w Mysłakowicach, gdzie na ulicy Górskiej po 20 minutowym pościgu został zatrzymany.

Funkcjonariuszom wydawało się na początku, że kierowca jest kompletnie pijany, ale nie wykazało tego badanie alkometrem. Dopiero po użyciu innego urządzenia do badań zawartości środków odurzających w organizmie, okazało się, że kierowca ma w sobie sporą „porcję” nieustalonego jeszcze narkotyku. Został przewieziony do policyjnej izby zatrzymań. Samochód trafił na policyjny parking.

Za jazdę pod wpływem narkotyków 41-latkowi grozi utrata prawa jazdy, grzywna, a nawet kara więzienia do dwóch lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group