Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 6124
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Schwytany na gorącym uczynku

Wtorek, 13 maja 2008, 14:56
Aktualizacja: 15:10
Autor: AGA
JELENIA GÓRA: Schwytany na gorącym uczynku
Fot. Archiwum
Bezczelny złodziej, który w centrum miasta ukradł starszemu panu 500 zł, zatrzymany dzięki szybkiej interwencji stojącego nieopodal mężczyzny.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 13. na ul. Bankowej w pobliżu placu Niepodległości. 72-letni jeleniogórzanin wybrał z bankomatu 500 zł. W tym czasie starszego mężczyznę uważnie obserwował 54-letni mieszkaniec Wałbrzycha, który po chwili podszedł do niego. – Podczas rozmowy stwierdził, że starszy pan ma brudne ubranie na plecach, po czym zaczął go otrzepywać – mówi nadkom. Edyta Bagrowska.

W rzeczywistości jednak wyciągnął z kieszeni wypełniony gotówką portfel. Poszkodowany spostrzegł, co się stało i próbował zatrzymać sprawcę. Szarpaninę zauważył stojący nieopodal mężczyzna, który błyskawicznie zareagował i schwytał uciekającego już złodzieja.

Rabuś został przekazany patrolowi straży miejskiej, a następnie trafił na policję. – Mężczyzna był już wielokrotnie karany za kradzieże. Teraz za kradzież rozbójniczą grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności – dodaje nadkom. Edyta Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group