Sobota, 2 marca
Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła
Czytających: 8922
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Salwy śmiechu w Kinie Kobiet

Czwartek, 27 sierpnia 2015, 11:38
Aktualizacja: Piątek, 28 sierpnia 2015, 19:26
Autor: zk
Jelenia Góra: Salwy śmiechu w Kinie Kobiet
Fot. zk
Kolejna odsłona Kina Kobiet zakończyła się wielkim sukcesem, którym z pewnością były prawie trzy godziny relaksu, śmiechu i świetnej zabawy dla pań biorących udział w tym wydarzeniu.

Przed seansem panie mogły skorzystać z porad, stylizacji oraz poczęstunku zorganizowanych przez partnerów, wśród których tym razem znalazły się m.in. firma Tulipan, marka Fun Factory, salon „Ziaja Dla Ciebie”, firma Lou Pre International, Viva Medica Nowoczesna Rehabilitacja i Estetyka, sklep z bielizną Styl, firma Marilyn, Centrum Językowe PCKK, Szkoła Językowa W&W wspólnie z Akademią Happy Kids oraz Sylwia Olszewska „Dark-Estrella”.

Spotkanie w sali kinowej rozpoczęłakrótka prelekcja prowadzona przez Annę Moderską (edukatorkę seksualną, konsultantkę erotyczną, warsztatowca i public speakera), która w dynamicznym stylu podzieliła się częścią swojej wiedzy dotyczącej zdrowego i satysfakcjonującego seksu, jego znaczenia oraz magicznej wprost mocy w odniesieniu do prawidłowego funkcjonowania. Przekazała wyczerpujące poruszaną tematykę porady, które mogą się przydać zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Część konkursowa, niemalże jak u Hitchcocka, zaczęła się trzęsieniem ziemi wywołanym salwami śmiechu podczas konkursu "Zmierzyli się z językiem polskim". Obcokrajowcy wymawiający polskie słowa w sposób, który w niektórych przypadkach nie dawał szans na rozpoznanie wypowiadanego słowa, rozbawili salę do łez.

A potem... potem było jeszcze weselej. Konkursy: "Napisy na koszulkach", "Uczymy się na błędach", "Nazwijmy rzeczy po imieniu", "Słownik" czy "Przyjaciółki" to tylko niektóre z zaplanowanych konkurencji, podczas których gwarantowane były nie tylko nagrody, ale również, a może przede wszystkim, dobra zabawa.

Obfitujące w konkursy małe show poprzedzające seans filmu "To właśnie seks", w żartobliwym stylu wspólnie poprowadzili Monika Kołosowska - dyrektor Kina oraz Paweł Rzedzicki z Party4you - DJ, wodzirej oraz konferansjer.

Następne spotkanie w Kinie Kobiet w poniedziałek, 16 września - szczegóły można znaleźć na stronie www kina Helios (http://www.helios.pl/45,Jelenia-Gora/KinoKobiet/).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wjechałeś kiedykolwiek w dziurę w ulicy, a później musiałeś coś naprawiać u mechanika?

Oddanych
głosów
56
Tak
75%
Nie
16%
Było blisko...
9%
 
Głos ulicy
Wielka dziura – wjechałem w nią 2 razy
 
Miej świadomość
CPK: Kluczowa inwestycja Polski zagrożona?
 
Rozmowy Jelonki
UB i SB w wersji cyfrowej
 
Kultura
Ponad Churami w Sobieszowie
 
Turystyka
Perełka odzyskuje blask – hotel Sanssouci w Karpaczu
 
Kultura
Sanie rogate – wczoraj i dziś
 
Co jest grane w Norwidzie?
"Mąż mojej żony" w teatrze
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group