Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 8027
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Rybacka z atrakcjami

Poniedziałek, 4 kwietnia 2022, 6:02
Autor: WAC
Karpacz: Rybacka z atrakcjami
Fot. MT
Oferty dwóch firm wpłynęły na ogłoszony przez Urząd Miasta w Karpaczu przetarg na wykonawcę drugiego etapu przebudowy ulicy Rybackiej.

Spośród podmiotów, które wzięły udział w postępowaniu propozycję korzystniejszą cenowo przedstawiła firma Jeltech z Piechowic. Swoją pracę wyceniła na 2 miliony 518 tysięcy złotych. Dodajmy, że ta sama firma jest wykonawcą trwającego właśnie pierwszego etapu inwestycji.

Kwota jaką miasto pierwotnie zamierzało przeznaczyć na realizację tego zadania to 1 mln 850 tys zł. Jak jednak mówi burmistrz Karpacza Radosław Jęcek - magistrat postara się znaleźć w budżecie dodatkowe środki.

To ważna inwestycja nie tylko dla mieszkańców ale i turystów - mówi burmistrz Karpacza Radosław Jęcek. - Poza remontem nawierzchni wraz z wykonaniem oświetlenia ulicznego obejmuje wykonanie ścieżki edukacyjno – dendrologicznej na odcinku do zapory na rzece Łomniczce. Chcemy, aby była alternatywną drogą przemieszczania się dla turystów, którzy przy okazji będą mogli poznać florę i faunę Karkonoszy. Obok ścieżki staną obiekty małej architektury, a nad rzeką zostanie wybudowana drewniana kładka.

Twoja reakcja na artykuł?

41
68%
Cieszy
4
7%
Hahaha
2
3%
Nudzi
2
3%
Smuci
3
5%
Złości
8
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group