Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 18 września
Imieniny: Ireny, Józefa, Stanisława
Czytających: 11402
Zalogowanych: 115
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ruszył proces o zabójstwo w noc sylwestrową

Niedziela, 20 września 2020, 8:01
Autor: WAC
Jelenia Góra: Ruszył proces o zabójstwo w noc sylwestrową
Fot. archiwum
Przed Sądem Okręgowym w Jeleniej Górze rozpoczął się proces 18 – letniego Jakuba K., który opowiada za zabójstwo 23 – letniego mężczyzny.

Przypomnijmy. Do zbrodni doszło w tegoroczną noc sylwestrową w Szklarskiej Porębie. Pomiędzy mężczyznami, którzy wcześniej się nie znali doszło do sprzeczki. W jej trakcie 18 – latek pobił pokrzywdzonego zadając mu między innymi ciosy pięścią w głowę. 23 – letni mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Tam po kilku dniach zmarł.

Oskarżonemu postawiono zarzut zabójstwa – informuje rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze sędzia Tomasz Skowron. - Mężczyzna podczas pierwszej rozprawy odmówił składania wyjaśnień. Nie przyznał się też do popełnienia tego czynu. Twierdził, że pokrzywdzony zaczął bójkę a on musiał się bronić. Na pierwszej rozprawie przesłuchano oskarżonego (odpowiadał tylko na pytania obrońcy ) i kilku świadków.

Kolejny termin rozprawy wyznaczono na 20 listopada.

Twoja reakcja na artykuł?

3
11%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
7%
Smuci
0
0%
Złości
23
82%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zapinasz pasy jadąc 300 metrów do sklepu?

Oddanych
głosów
535
Nie, to tylko 300 metrów
8%
Tak, zawsze jak wsiadam do auta
68%
Do sklepu idę na piechotę
24%
 
Głos ulicy
Góry czy morze?
 
Warto wiedzieć
Reakcja świata na rosyjskie drony nad Polską
Rozmowy Jelonki
Smog latem nie znika
 
Aktualności
W sobotę otwarcie kawiarni na Zabobrzu
 
Aktualności
Żeby zebrać kilo miodu pszczoła musi odwiedzić 5 milionów kwiatów!
 
Aktualności
Chmury nad Karkonoszami
 
Ciekawe miejsca
Dostałem toporem w kark i mam 7 kręgów z tytanu
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group