Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 10793
Zalogowanych: 98
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rozmowy w kadrze

Sobota, 25 listopada 2006, 0:00
Autor: rylit
Jelenia Góra: Rozmowy w kadrze
Fot. rylit
Podsumowanie konkursu „Mój Świat” i ”Fotografia Miesiąca” w galerii ”Muflon” było okazją do dyskusji nad fotografią.

W piątek w Galerii „Muflon” Miejskiego Domu Kultury spotkali się młodzi fotograficy, laureaci konkursu „Mój Świat”, oraz wielu innych konkursów młodzieżowych z Janem Foremnym znanym fotografikiem jeleniogórskim, wieloletnim działaczem JTF, członkiem Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej.

Na spotkaniu byli obecni inni znani fotograficy związani z ruchem fotograficznym „Muflona”.

Foremny omówił i ocenił twórczość młodych artystów. Wywiązała się burzliwa dyskusja na tematy fotografii, w której udział wzięli młodsi i starsi twórcy. I jak w każdej dziedzinie sztuki nie można wystawić ocen obiektywnych, tak było i tym razem.

Cieszy jednak fakt, że doświadczeni fotograficy doczekali się godnych następców, co można stwierdzić oglądając wystawę młodych twórców w Galerii „Muflon”.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
234
Pod domem/blokiem na parkingu
56%
W garażu
35%
W inny sposób
9%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Człowiek jest kimś wyjątkowym we wszechświecie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Bywał też w Jeleniej Górze i Karkonoszach
 
Aktualności
Awaria gazociągu. Ewakuowano 60 osób
 
112
Rozbite auta po mocnym „dzwonie”
 
Inwestycje
Kowary ruszają z budową domu komunalnego
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group