Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 11 maja
Imieniny: Miry, Franciszka
Czytających: 10033
Zalogowanych: 65
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rozgrywki w wirtualnym świecie

Wtorek, 23 grudnia 2008, 12:36
Aktualizacja: 12:37
Autor: Ania
Jelenia Góra: Rozgrywki w wirtualnym świecie
Fot. Organizator
Nie lada gratka czeka na miłośników gier komputerowych. 7 stycznia 2009 roku rozpocznie się cykl spotkań pod nazwą Jeleniogórski Sezon Gier Komputerowych. Ochotnicy zmierzą się grając w FIFA oraz RTL Ski Jumping 2006. Rozgrywki odbywać się będą dwa razy w tygodniu w środę i piątek w Książnicy Karkonoskiej.

Jest to zabawa przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Zapisy prowadzone są na III piętrze budynku biblioteki w dziale dziecięco – młodzieżowym oraz na stronie internetowej turniejelonka@interia.pl. Organizatorzy na bieżąco będą prowadzić tabelę sezonu w której będzie można śledzić ile kto zdobył punktów. Na najlepszych czekają nagrody. Rozgrywki zakończą się 3 kwietnia przyszłego roku.
– Tego typu imprezy cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci i młodzieży. Do wspólnej zabawy zachęcamy więc młodych jeleniogórzan, którzy będą w ten sposób ciekawie spędzać wolny czas – mówi Rafał Przyszlak, opiekun imprezy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy brałaś/eś udział w którymś spotkaniu z kandydatem/tką na prezydenta Polski??

Oddanych
głosów
909
Tak
19%
Nie
71%
Nie interesuję się polityką wcale
10%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Opona – Jak genialny wynalazek zmienił świat
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
Piłka nożna
Haniebne sceny, bójka kiboli i "krojenie" flagi
 
112
Ogień altanki przy stolarni
 
Aktualności
Juwenalia w Jeleniej Górze wystartowały
 
112
Kierowcy w Cieplicach wymagali pomocy policji
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group