Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 6999
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rotarianie mają nowego prezydenta

Wiadomości: JELENIA GÓRA/ region
Poniedziałek, 21 czerwca 2010, 17:13
Aktualizacja: Wtorek, 22 czerwca 2010, 7:59
Autor: Ania
Fot. Ania
Adam Czajkowski został nowym prezydentem Rotary Clubu Jelenia Góra. Insygnia władzy swojemu następcy przekazał Mieczysław Kodź. Uroczystość odbyła się w minioną niedzielę w Pałacu Staniszów.

- „Wszystko, co piękne szybko przemija” . W takim klimacie upłynął okres mojej kadencji, trzynastego prezydenta - mówił w trakcie swojego przemówienia Mieczysław Kodź.
Były prezydent podkreślił, że pracował z doskonałym zespołem, a jego członkowie chętnie poświęcali swój czas na rzecz działalności społecznej. Mówił, że w ciągu minionego roku Rotary Club Jelenia Góra pomógł wielu osobom i instytucjom m.in. w leczeniu i pokonywaniu chorób, wspierało domy dziecka z Jeleniej Góry i Szklarskiej Poręby, zakupiło testy do nauki dla osób niepełnosprawnych.

- Wspieraliśmy finansowo działalność Interaktu, fundację, zajmującą się budową kliniki dla dzieci z chorobami nowotworowymi prof. Alicji Chybickiej we Wrocławiu , Fundację Bentekahan. Przekazaliśmy 1000 euro dla partnerskiego klubu w Celle na budowę i wyposażenie biblioteki w Namibii – mówi Mieczysław Kodź. Sfinansowaliśmy pobyty na zielonych szkołach uczniom z Siedlęcina , uczestniczyliśmy w szóstej edycji trójstronnego programu „Ratujmy wzrok dzieciom”, który dał bardzo znaczące i pożyteczne rezultaty – dodaje.

Jednym z największych osiągnięć Rotary Club w ciągu ubiegłego roku był zakup ultrasonografu do badań noworodków. Sprzęt kosztował 93 tysiące złotych i został przekazany Szpitalowi Wojewódzkiemu w Jeleniej Górze.
Większość pozyskanych funduszy pochodzi ze składek członkowskich rotarian oraz organizowanych przez nich imprez.

Mieczysław Kodź podczas niedzielnej uroczystości przekazał podziękowania wszystkim osobom, które z nim współpracowały i pomagały w przeprowadzaniu wielu przedsięwzięć.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (52) Dodaj komentarz

~Edyta 21-06-2010 19:44
Zapewne ten rok tez będzie udany dla tych wspanialych ludzi , tej miedzynarodowej aktywnej organizacji Rotary - z westchnieniem wspominam koncert w Filharmonii - i jego wykonawcow . gratuluje efektow i zycze powodzenia .prosze o mocniejszą reklame waszych imprez i działan.
teessi 21-06-2010 20:00
Ciekawe, czy tam się demokratycznie wybiera każdorazowo nowego prezydenta spośród siebie czy poprzedni "namaszcza" następcę?
poprawna1 21-06-2010 23:40
http://www.ropoiwzk.com/Interwencje/ligeza.html
poprawna1 21-06-2010 23:58
dolnoślązak 22-06-2010 0:28
szczególny klub, szczególnych ludzi. Chciałbym dostąpić zaszczytu być wśród nich. Póki co czekam!!! Z nadzieją , że wrota pozostaną niedokmknięte.
~ 22-06-2010 5:57
Dziwne jest dlaczego Rotary nie dopuszcza nigdy niezależnych dziennikarzy, aby mogli wykonać zdjęcia na ich uroczystościach.
~ 22-06-2010 5:58
Za dużo pogliby pokazać reszcie społeczności?;-)
~bary33 22-06-2010 7:51
aaaaaale NUDA!
~ 22-06-2010 8:28
A jakaż to działalność?!? Mają kasę to robią zbiórki, od czasu do czasu, żeby zaistnieć. Potem "podbijają bębenek". Setki innych osób w naszym mieście wyklada swoją kasę na różne potrzeby miasta czy grup mieszkańców i nikt się tak głośno tym nie chwali. Rotarianami to są tylko z nazwy! bo idei rotariańskiej tam nie uświadczysz Dolnoślązaku - nie zaglądaj przez te niedomknięte drzwi, bo się bardzo rozczarujesz :)
~Email do Mieczysława Ligęzy 22-06-2010 9:39
Panie Mieczysławie Ligęza – skarbniku Rotary Club Jelenia Góra, proszę powiedzieć na jaki dom dziecka mam wpłacić 2000 zł. Zrobię to nawet w imieniu Rotary Club, ale pod warunkiem, że obiecacie mi, iż bezpowrotnie się odpimpacie ode mnie... wysłano 20 czerwca 2010 16:58 niestety brak odpowiedzi:-(
~Stały Balowicz 22-06-2010 10:14
Ale ten narod jest prymitywny i to nasze spoleczenstwo do tego leniwe - jeden pisze o niedomknietych wrotach - a przeciez jest otwarty klub mlodzieży czyli Interakt w Kowarach (prezentuja sie na zdjeciach) , nic nie stoi na przeszkodzie aby zgłosic sie do siedziby klubu w Palacu Staniszow i zaproponować utworzenie mlodziezowego klubu wraz z pomyslem i programem zajęc - tylko trzeba chciec ,duzo nie gadać i nie czekac na oklaski - A zbiórek nie robia tylko okolicznościowe wyjatkowe imprezy -spektakle doniosle uroczystości - wprawdzie nie sa tanie ale sa to dla ludzi wyrozumialych z pozycja spoleczną - np. w tym roku bilety na bal byly dostepne w Chacie za wsia !! i pozostalo nawet kilka miejsc wolnych ,oczywiście nietrzezwego i bez smokinku nie wpuszczą organizatorzy . Pracę , wyniki klubu , wsparcie i pomoc potrzebujacym sie nie eksponuje , bo działalnośc ta nie polega na reklamie dla szerokiej gawiedzi , bo nikt z członkow nie zamierza byc osoba publiczna jak poseł, radny itd - czerpac pobory z budżetu i nie potrzebuje klakierow ,wręcz taka reklama przeszkadza przedsiebiorcom a onieśmiela benificjentow, a na wszystkie okolocznościowe spotkania i imprezy sa szeroko zapraszani dziennikarze i TV , ale chetnie nie odwiedzaja tych owocnych imprez bo tam nie ma wielkich sensacji oprocz ciekawych wyjatkowych ludzi, nie ma awantur, sporow , bijatykii,konfliktow co jest nudne dla dzisiejszej komercyjnej prasy.O ideach kazdy moze sie zapoznac w internecie - a potem gadac i pleśc glypoty ale to jego sprawa !! i gajowego.
~null 22-06-2010 11:04
TWA snobów
~Deuter - atom 22-06-2010 11:25
Do poprawnej 1 - spr. Niedzwieckiego - jak bedziesz pomawiał ludzi, szkadzil im to bedziesz za to odpowiadał - a jak wiesz za czyny i słowa trzeba ponosic konsejwancje - W Rotary są ludzie honoru i zaradni nie pozwola sobie na to, aby byle rozrabiaka skakał im po godności i oczerniał. Dlatego sąd niezawisły wydał dla Ciebie stosowny wyrok i musisz ponieśc tego konsekwencje bo to jest państwo jednak Prawa a nie chulaszczych zawadjakow. Sankcje bedą skuteczne wegzekwowane i dpolinowane . Oczerniaj dalej to , w nastepstwie beda kolejne konsekwencje . Obyś nie musiał byc na utzrymaniu podatnikow z Roatary w więzieniu budzetowym . A tak moze sie skończyc. Dumna jestem , ze w takim zakolu Polski jest światowej marki Klub Roatary - to mowi o poziomie intelektualnym spoleczenstwa. A wstyczę sie za maluczkich niezaradnych życiowo ale awanturniczych dziabakow i nierobków spolecznych podskakujacych jak indyk na tafli lodu.
poprawna1 22-06-2010 15:22
Deuter - atom , to ty pomawiasz i to publicznie. Groźby są też karalne. Każdy zarzut należy udowodnić przed sądem na posiedzeniu jawnym, a każdy oskarżony powinien mieć prawo do obrony. Każdą stratę trzeba wykazać. Istnieje jeszcze coś takiego jak pozew wzajemny. Jak ja podam ciebie do sadu np. o milion złotych to też niezawisły sąd ad hoc to zaocznie zatwierdzi? Najlepiej jest komuś łatkę przykleić... twoi dobroczyńcy tak pomagają innym ludziom za cudze pieniądze, że doprowadzają do cierpienia inne dzieci, a żeby zadbać o swoich klientów, aby np. zwrócono im za pełną naprawę zakupionego u nich samochodu to ręka im się trzęsie. Jak będzie trzeba to zapłacę wszystkie pieniądze i kawalerkę sprzedam za pomoc innym ludziom. Mój syn i tak będzie jeździł quadem. Sędziowie i prokuratorzy niech wykupują nadal domy z przeceny od zrujnowanych ludzi, a wy palcie opony na ulicach, to może kiedyś będziecie ministrami. O niezależnej opinii twoich super "wolontariuszy" w następnym wpisie... Grzegorz Niedźwiecki
poprawna1 22-06-2010 15:22
http://www.lista.e-sieci.pl/place41929,Opel,LIGEZA,serwis.html
~do stałej balowiczki 22-06-2010 16:56
Jeśli się nie promujecie, to jak te zdjęcia znalazły sie na tym portalu? Same tam przywędrowały? Nie wykonał ich dziennikarz lecz organizatorzy. Jak zawsze. Organizatorzy te zdjęcia dostarczyli! Jeśliby ktoś chciał je sam z własnej woli obejrzeć to SAM zajrzy na waszą stronę. Promujecie się i to nawet bardzo. Po co temu zaprzeczać?
teessi 22-06-2010 17:33
Jeśli były radny i właściciel salonu samochodowego znanej marki są w konflikcie to po co wciągać w to resztę ROTARY? To ich prywatne sprawy.
~Interactor 22-06-2010 18:24
Mam prośbę do ludzi, którzy nawet nie wiedzą dokładnie co to jest Rotary i jaka jest ich ideologia. Należę do Interact Club Jelenia Góra, który został założony przez RC Jelenia Góra. Rotarianie naprawdę chcą pomagać i pomagają innym ludziom! Czy to nie jest miłe, że przekazują swoje pieniądze na innych, potrzebujących ludzi? Ultrasonograf, który został zakupiony do szpitala nie kosztuje 2tys. złotych, ale znacznie więcej. Ja podziwiam takich ludzi i mam nadzieję, że kiedyś dołączę do grona Rotarian, a tym czasem działam w IC... dla ciekawych: "DOBROWOLNIE! I NIE OCZEKUJĘ ZA TO ZAPŁATY". Jestem zły/zła na ludzi, którzy tylko umieją krytykować a sami nie wezmą się w garść.
~em 22-06-2010 20:28
Panie Niedzwiedzki zamiast pisac i wklejac tutaj rozne linki i tematy to moze czas zajac sie robota to nie bedzie trzeba siedziec w komisji cały dzien by zarobic na buty.Do jelonki: wklejanie linków powinno byc zabronione gdyz jest to forum komentarzy a ni emiejsce na reklame blogów i prowadzenia prywatnych reklam,sporów i wojen.
~em 22-06-2010 20:35
Panie Niedzwiedzki zamiast pisac i wklejac tutaj rozne linki i tematy to moze czas zajac sie robota to nie bedzie trzeba siedziec w komisji cały dzien by zarobic na buty.Do jelonki: wklejanie linków powinno byc zabronione gdyz jest to forum komentarzy a ni emiejsce na reklame blogów i prowadzenia prywatnych reklam,sporów i wojen.
bona 22-06-2010 20:58
http://www.polonica.net/Masoneriapoganstwo.htm
~do em 22-06-2010 21:56
Zabraniać to wy możecie u siebie, a link podany przez |bona| niezmiernie interesujący, tylko trzeba przebić się przez ten cały początek nie dotyczący ROTARY, ale dalej same same arcyciekawe kwiatki! Natomiast były radny trochę przynudza tą prywatną wojną, i to nie pierwszy raz.
~do~do em 23-06-2010 7:22
a odkad to zwracamy sie w liczbie mnogiej???te czasy juz mineły kiedy mówiono w tej formie. A prawda jest taka, ze pan były radny zawsze ma duzo w kazdym temacie do napisania i szkoda ze tylko umie oceniac a sam nic niestety nie ma czym sie w chwili obecnej pochwalic
~pytania 24-06-2010 17:09
Czemu na zdjęciach z imprez Rotary Club Jelenia Góra nigdy nie ma pana Józea Kusiaka? Przecież to taki wspaniały człowiek. I to chyba jedyny w tym gronie prawdziwy socjalista. Czemu na stronie internetowej Rotary Club Jelenia Góra widnieje stary skład zarządu? Nie stać Was na informatyka? Czy pan Mieczysław Ligęza jest nadal skarbnikiem Rotary Club Jelenia Góra? W kwestii dbania o kasę jest chyba niezastąpiony? Czemu były prezydent Rotary Club Jelenia Góra Ryszard Dzięciołowski nie jest już członkiem tego stowarzyszenia? Czy dlatego, że, pokłócił się z obecnymi liderami, czy po prostu załatwił już sobie pozytywnie swoje inwestycje? Czy pan Mieczysław Kodź załatwił już sobie pozytywnie swoje inwestycje? Jeśli tak, to czy dzięki panu Józefowi Kusiakowi, czy dzięki panu Grzegorzowi Niedźwieckiemu? Jeśli temu drugiemu, to dlaczego wyparł się kolegi? Kto z członków Rotary Club Jelenia Góra będzie w tym roku startował do samorządów? Oczywiście oprócz Józefa Kusiaka i Zbigniewa Ładzińskiego. Będę wdzięczna za listę, bo chcę się zaangażować w społeczną kampanię promocyjną tych uczynnych, zacnych ludzi.
poprawna1 26-06-2010 10:31
http://www.ropoiwzk.com/Interwencje/licytacja.html
~usenetowisz 27-06-2010 13:45
co za d...l, spamer, flying robak, wkleja te linki po całym usenecie, bez słowa wyjaśnienia, gdzie kierują i na grupach o INNEJ tematyce?
~ 27-06-2010 14:25
usenetowicz, poczytaj sobie wpisy na forum to się zorientujesz. To prywatna wojna pomiędzy byłym radnym, którego widać pod tymi linkami a jednym z członków klubu ROTARY.
~ 27-06-2010 14:27
A to jego IP*.t-dialin.net. Takie same miewa niejaka piipi.
poprawna1 27-06-2010 17:03
Na koniec wyjaśnię coś Państwu. W 2007 roku Mieczysław Ligęza podał mnie do sądu z oskarżenia prywatnego (prokuratura odmówiła mu publicznej posługi) za rzekome opublikowanie na swoim blogu krytycznych uwag na temat jego firmy. Ponoć broniłem jednego emeryta, który zakupił opla Corsę u „Ligęzy” i nie wykonano mu tam w pełni darmowej naprawy z autocasco za wypadek. Firma ubezpieczeniowa miała kontrakt z „Ligęzą”. Czy napisałem faktycznie krytyczny artykuł, czy nie, to nie ma znaczenia – sąd mi nie udowodnił tego. Jednak wydał symboliczne postanowienie uznające sugestie prawników Ligęzy, odstępując od wykonania kary. Sprawa jest już zatarta. Zasadził tylko zwrot kosztów postępowania Mieczysławowi Ligęzie w wysokości 200 zł. Najpierw nie chciałem mu zwracać pieniędzy, bo do dziś nie czuję się winny. Teraz mu zapłaciłem rękoma biednego emeryta, a Sąd się krzywi. Jakakolwiek jest prawda, Mieczysław Ligęza nie poniósł jednej złotówki straty z tamtego powodu. Jemu jednak było mało. Nie chodziło mu o radykalny wyrok, chodziło o jakikolwiek skazujący. Ten dawał mu podstawę do założenia sprawy cywilnej i żądania konkretnej gotówki na „zbożny cel”. I tak też zrobił. Założył mi jakąś sprawę cywilną, pech mój, że byłem wówczas zagranicą. Sąd Okręgowy coś zaklepał nie starając się mnie w to wtajemniczyć. Wyrok zobowiązujący mnie do czegoś się uprawomocnił i teraz Sąd Rejonowy wystawia jakieś grzywny za moją „bierność”. Grzywny zapadają jak również błąkam się po świecie. Nie wnikam za co, istotna jest wysokość i a...liza relacji – winy do kary. Sąd ma w nosie wniosek o zamianę niesłusznej grzywny na areszt (który sam zakładał) czy pracę społecznie użyteczną – sprawę skierował już do Komornika Jerzego Wydro. Ten też nie jest palcem robiony i siadł mi na puste konto. Przed paru miesięcy wpłynęło na nie 5000 zł odszkodowania za wypadek mamusi. Mama nie ma konta. Gdyby Wydro się pośpieszył, to okradliby moją mamusię. Moja mamusia przeżyła dwie okupacje. Ja też mam do czynienia z faszystami. Tylko, że moi faszyści niemieccy dają mi chleb, a Polacy strzelają mi w plecy. Jedynie Józef Kusiak zasługuje na miano dobrego człowieka. On nie nosi w sobie urazy za krzywdy i nie mści się. On jeszcze podaje swoim adwersarzom rękę. Jego faktycznie kilka razy skrzywdziłem, a on mi za to pomógł. Przepraszam go teraz za wszystko publicznie i życzę mu powodzenia. Gdyby ktoś chciał ode mnie jałmużnę na jakiś dom dziecka, to może bym i zapłacił, ale nie za pomocą szantażu. Jak zagrabią mi złoczyńcy kilka tysięcy złotych, których brakuje moim dzieciom na obóz harcerski, to będę zły. Konto swoje zamykam, grzywny nie można ściągać z wypłaty. Nie zdziwię się jak mimo to wsiądą na pensje mojej żony; na 2550 zł musi dwa miesiące pracować na taśmie w Dr. Schneider, aż jaj ręce siadają. Świat by o tym nie usłyszał, gdyby nie było internetu. Tak sobie myśl, że to dobry pomysł z tymi pozwami i wyrokami zaocznymi. Gdyby wszyscy członkowi Rotary Club podali dwa miliony Polaków przebywających na tymczasowej emigracji w Irlandii i na wyspach, to nie potrzeba by było spendy od Billa Gatesa na respiratory czy co tam. Wystarczy, żeby sądy zaklepywały jakieś grzywny zaocznie i sami postawilibyśmy nasz służbę zdrowia na nogi.
~ 27-06-2010 17:48
Ciekawe jak długo pobędzie tutaj ta wypowiedź z 17:03...;-) he, he...
~ 27-06-2010 17:52
Trza było zapłacic i nie rękami emeryta, ale swoimi. Jak to wygląda teraz... Jak się było radnym to trzeba zachować honor do końca życia. To "wyjaśnienie" wiele wyjaśnia.
~ 27-06-2010 18:09
PS. Nie sympatyzuję z ROTARY. ;-) Tak jakby co. ;-)
~p 27-06-2010 21:49
Honoru to nie mają ci, którzy bronią hien żerujących na cudzych zbytkach i krzywdzie ludzkiej. Niech się wstydzą antychrześcijanie, którzy źle interpretują swoje credo. Niszczą innych ponad potrzeby własne.
~ 27-06-2010 23:26
Nie bronię ROTARY, lecz zauważam, że postawa radnego też nie jest w porządku. Ciekawy do poczytania jest link podany przez Bonę, zwłaszcza w części dotyczącej ruchu ROTARY i tego, czym się kierują. Nawet bardzo ciekawy. Pierwszy raz czytam takie rzeczy. Dzięki, Bona.
RUCH040404 28-06-2010 14:03
GRZEGORZ wchodzę, podaj MI nazwiska panów ADWOKATÓW, to sobie pogaworzymy i w ramach NRA +UOKiK , jeśli prawdą SĄ te rewelacje o kantach OPLA i ws. napraw OC uszkodzonego samochodu. Z ROTARY Poland w TLE. A ESTIME mgr inż. mechaNIC TADEUSZ PIECZONKA "60+"-ZIELONY 11/13-cie years SANStravail/JOBless-jobLESS , non sans TRAVAIL WHISTLEblower ul. SZMARAGDOWA 31 59 900 ZGORZELEC / 0048 75 649 30 44 / WWW.ROPOIWZK.COM , RUCH040404@WP.PL
poprawna1 28-06-2010 14:33
http://www.ropoiwzk.com/Interwencje/nepotyzm.htm
~art. 228 § 1 28-06-2010 16:33
Zamieszczenie informacji w sieci nie powoduje, że każdy o niej wie Zamieszczenie w internecie informacji o fakcie nie oznacza, że jest on powszechnie znany w rozumieniu art. 228 § 1 k.p.c. Takie stanowisko zajął Sąd Najwyższy w wyroku z 10 lutego 2010 r. Stanowisko Sądu Najwyższego (V CSK 269/09, LEX Nr 578076) niewątpliwie może rozstrzygać szereg wątpliwości, które pojawiają się w trakcie postępowań przed sądami powszechnymi. Wydaje się jednak, że podobne wnioski można wysnuć w oparciu o dotychczasowe poglądy Sądu Najwyższego, wyrażane jednak w sposób bardziej ogólny. Po pierwsze, należy podkreślić, że uznanie tzw. notoryczności określonego faktu zawsze należy od oceny sądu orzekającego w danej sprawie (zob. m.in. wyrok Sądu Najwyższego z dnia 11 lipca 2010 r., V CKN 349/00, LEX Nr 52486). Po drugie, nie ma określonych sztywnych kryteriów, według których określony fakt definitywnie będzie mógł być uznany za powszechnie znany. Wszystko zależy od okoliczności danej sprawy. Do faktów powszechnie znanych można zaliczyć okoliczności, zdarzenia, czynności lub stany, które powinny być znane każdemu rozsądnemu i posiadającemu doświadczenie życiowe mieszkańcowi miejscowości, w której znajduje się siedziba sądu (zob. wyrok Sądu Najwyższego z dnia 5 lutego 2002 r., II CKN 894/99, LEX Nr 54453). W konsekwencji, do takich okoliczności można, co do zasady, zaliczyć wydarzenia polityczne, zachodzące w przyrodzie zjawiska, wydarzenia o charakterze ekonomicznym, czy wreszcie zdarzenia zazwyczaj występujące w określonym miejscu i czasie. Istotny w kontekście oceny notoryjności określonego faktu jest brak jakichkolwiek wątpliwości zaprzeczających takowej ocenie (por. wyrok Sądu Najwyższego z dnia 4 maja 1977 r., IV CR 150/77, LEX Nr 7934). Zasadnie podkreśla się, że skoro fakty powszechnie znane mają w określonym procesie stanowić jedną z okoliczności ustalonego stanu faktycznego, to stwierdzenie ich w procesie powinno być podporządkowane ogólnym regułom postępowania dowodowego. Fakty powszechnie znane wchodzą w skład materiału procesowego sprawy na równi z faktami, które muszą być w procesie udowodnione (zob. Komentarz do art. 228 kodeksu postępowania cywilnego, [w:] Bodio J., Demendecki T., Jakubecki A., Marcewicz O., Telenga P., Wójcik M.P., Kodeks postępowania cywilnego. Komentarz, Oficyna, 2008, wyd. III, stan prawny: 2008.03.01. Komentarz jest dostępny w wersji elektronicznej w Module "Komentarze" do SIP LEX). Artykuł pochodzi z programu System Informacji Prawnej LEX on-line Wojciech Kowalski 2010-06-21
teessi 28-06-2010 22:07
do RUCH040404 - Co oznaczają te skróty i skrótowce: "NRA +UOKiK", "SANStravail/JOBless-jobLESS , non sans TRAVAIL WHISTLEblower"?
~Email do ML 29-06-2010 14:30
----- Original Message ----- From: Grzegorz Niedźwiecki To: opel@ligeza.pl Sent: Tuesday, June 29, 2010 2:25 PM Subject: Do Mieczysława Ligęzy Mieli byście Państwo honor, to zwrócilibyście Panu Kazimierzowi K. te 200 zł, które wpłacił Wam w moim imieniu w ramach zwrotu kosztów sądowych za sprawę II K 467/07. To nie na nim ciążył ten obowiązek, „dziadek” się dosyć wycierpiał. Wierzą, że zachowacie się godnie. Pokazaliście już, że umiecie być honorowi. Ja ze swej stro
RUCH040404 30-06-2010 8:43
28-06-2010 22:07 | teessi | do RUCH040404 - Co oznaczają te skróty i skrótowce: "NRA +UOKiK", "SANStravail/JOBless-jobLESS , non sans TRAVAIL WHISTLEblower"? SZANOWNA -droga-kochana, albo Y, bo nie znam płci TEESSIU- skąd się bierze u CIEBIE ta bojaźń kontaktu bezpośredniego i wykorzystania mojego adresu MAJLOWEGO= ruch040404@wp.pl AD MERITUM:: NRA , to skrót NACZELNA RADA ADWOKACKA + możliwość skargi na PAZERNYCH i aroganckich adwokatów, jak w przypadku OPISYWANEJ pazerności LIG
RUCH040404 30-06-2010 8:46
przepraszam REDAKCJE jelonki, ALE mi wykasowaliście KOŃCÓWKĘ treści WYJAŚNIEŃ do TESSI, WIEC PROSZĘ O KONTAKT bezpośredni RUCH040404@WP.PL
~jeleń 30-06-2010 20:23
co się wyrabia w tej PL to czyste chamstwo
teessi 1-07-2010 6:38
Do ~jeleń - a możesz nieco jaśniej?
~ko 1-07-2010 10:25
Ten wyrok zbliża nas do standardów białoruskich. Dwa lata ciężkich robót dla „Matki Teresy” za urojone bzdury wydrukowane na kartce papieru. Wszystkie akcje rozgrywane są teraz przeciwko byłemu radnemu niczym złodziej nocą. I to mnożą wyroki za jeden rzekomy czyn. Gardzą takimi filantropami i tym państwem. Panie Ligęza, zmień Pan radców prawnych. Ten wątek powinien ukazywać się przy każdej okazji picowania o zasługach Rotary Club.
~ 1-07-2010 11:15
Link podany 22-06-2010 20:58 jest naprawdę bardzo ciekawy. Trzeba przebrnąć i dotrzeć do części o ruchu rotariańskim. Co leży u jego podstaw.
poprawna1 7-07-2010 7:12
http://www.ropoiwzk.com/Interwencje/puszka.html
bona 27-07-2010 17:35
http://monitorpolski.wordpress.com/2010/07/24/emitety-infradzwiekow-tajna-bron-masonow/
poprawna1 4-08-2010 17:14
http://www.ropoiwzk.com/Interwencje/wniosek.html
~angi 10-08-2010 10:02
hejooo tu angi
poprawna1 7-10-2010 17:03
http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/2,ID415514116,index.html
~A.Gabriel 8-10-2010 13:39
To masoneria. Papież Benedykt XVI o Sołowjowie i Antychryście Papież Benedykt XVI w ostatniej swojej książce pt. „Jezus z Nazaretu" (Wydawnictwo M, Kraków 2007) odnosi się w kilku miejscach do „Krótkiej opowieści o Antychryście" Włodzimierza Sołowjowa. Oto uwagi Benedykta XVI: „Diabeł okazuje się znawcą Pisma, który potrafi dokładnie zacytować Psalm. Cała rozmowa tej drugiej pokusy wygląda rzeczywiście jak spór dwóch uczonych w Piśmie: Diabeł występuje jako teolog – zauważa Joachim Gnilka. Władimir Sołowjow wprowadził ten motyw do swej Krótkiej opowieści o Antychryście: Antychryst otrzymuje na uniwersytecie w Tybindze honorowy tytuł doktora teologii: jest wybitnym biblistą. W ten sposób Sołowjow drastycznie wyraził swój sceptycyzm w stosunku do pewnego typu erudycji biblijnej tamtych czasów. Nie jest to ‘nie’ wobec naukowego wykładu Biblii, lecz wysoce zbawienne i konieczne ostrzeżenie przed możliwymi jego błędnymi drogami. Wykład Pism
~ofiara RC 10-11-2010 10:45
http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/Krezusi-SLD,2,ID416229870,n

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group