Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 3443
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Rossrabiacy z Mysłakowic chwycili za gąbki i wygrali

Czwartek, 30 kwietnia 2015, 7:46
Aktualizacja: 7:50
Autor: Mea
Mysłakowice: Rossrabiacy z Mysłakowic chwycili za gąbki i wygrali
Fot. Zespół Szkół w Mysłakowicach
Gimnazjaliści z Mysłakowic są wśród laureatów ogólnopolskiego konkursu „Rosswijające wakacje Rossmanna”. Za m.in. nagranie filmu „Rossrabiacy z Mysłakowic – Chwyć za Gąbkę” wygrali wycieczkę do Warszawy i udział w warsztatach: dziennikarskich, kulinarnych, sportowych oraz artystycznych.

Uczniowie Jacka Ziarkowskiego, nauczyciela języka angielskiego, znaleźli się w gronie laureatów ogólnopolskiego konkursu „ROSSwijające wakacje Rossmanna". W nagrodę wyjadą na 10-dniowe wakacje marzeń sfinansowane przez firmę Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska sp. z o.o.

W konkursie wzięło udział blisko 350 dwudziestoosobowych grup gimnazjalnych z całego kraju. Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym zadanie polegało na nagraniu krótkiego filmu dokumentującego zachowanie „sztucznego tłumu ludzi” gromadzących się niespodziewanie w miejscu publicznym, w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków.

Bohaterem filmu naszych gimnazjalistów była gąbka. W celu jego nagrania wybrali się do Karpacza, gdzie w sali gimnastycznej odbywał się turniej piłki siatkowej ze sporą ilością publiczności. Świetnie się bawili także podczas spaceru po deptaku oraz wizyty w hotelu Artus. Wszędzie gdzie się pojawiali robili małe zamieszanie m.in. poprzez stroje i publiczne wykonanie specjalnie na tę okazję ułożonej piosenki "Chwyć za gąbkę". Drugi etap dotyczył budowy makiety sklepiku szkolnego oraz rozwiązania quizu umieszczonego na stronie organizatora.

Jurorzy obejrzeli wszystkie konkursowe filmy i przyjrzeli się każdej z wykonanych prac. O ostatecznym rezultacie konkursu zdecydowała składowa głosów oddanych na projekty przez internautów oraz ocena konkursowego jury, złożonego z profesjonalnych pracowników działów promocji, marketingu i komunikacji firmy Rossman.

Uczniowie z Mysłakowic w zrealizowanym filmie pt. „Rossrabiacy z Mysłakowic Chwyć za Gąbkę” dali popis zaangażowania, kreatywności, estetyki i zgodności z tematem przewodnim konkursu. Dzięki tym atutom znaleźli się w gronie nagrodzonych 50 zespołów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group