Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 3062
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rodzice i dzieci bawili się na Ekologicznym Festynie w „Okrąglaczku”

Piątek, 31 maja 2013, 13:18
Aktualizacja: Sobota, 1 czerwca 2013, 8:08
Autor: Angela
Jelenia Góra: Rodzice i dzieci bawili się na Ekologicznym Festynie w „Okrąglaczku”
Fot. mestra
Jak co roku, atrakcji dla dużych i małych nie zabrakło – na początek quiz i niespodzianki ekologiczne oraz grupowe poszukiwanie skarbów, z których dzieci, rodzice i wychowawcy wykonywali ekoludki. Ekologiczne kreacje maluchy prezentowały podczas specjalnego pokazu mody.

Długa kolejka ustawiła się po zakup losów w loterii fantowej oraz pysznych ciast i ciasteczek, które przygotowali rodzice przedszkolaków. Równie wielu chętnych miało ochotę pomalować buzię, nauczyć się segregacji śmieci, skakać w workach czy pobiec w ekoslalomie. Wiele emocji dostarczył drużynowy turniej piłki nożnej, w którym swoje umiejętności sprawdzili tatusiowie oraz zawody przeciągania ekoliny, w których walczyły mamy.

Nie zabrakło również akcentów artystycznych – występu przedszkolaków z grupy „Skrzaty”, które przedstawiły barwną etiudę pantomimiczną „Igrzyska” oraz galerii prac plastycznych dzieci, gdzie rodzice mogli nabyć dzieła wykonane przez swoje pociechy.

Festyn Rodzinny stał się również okazją do krótkiego podsumowania mijającego roku szkolnego. Małgorzata Wrotniewska, dyrektor przedszkola, podziękowała rodzicom którzy szczególnie angażowali się w działalność placówki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group