Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 5307
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ringo dla Maćka i Marcina

Środa, 26 lipca 2006, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 29 września 2006, 13:47
Autor: Rafa
Jelenia Góra: Ringo dla Maćka i Marcina
Fot. RAFA
Po raz drugi w tym miesiącu na basenie przy Sudeckiej odbyły się Wakacyjne Mistrzostwa Ringo w Kategorii Open. Zawody rozgrywane były w potwornym kilkudziesięciostopniowym upale. Ale nie przerażało to zawodników, którzy walczyli o jak najlepsze rezultaty. Włożyli w to ogromny wysiłek i poświęcenie.

Turniej rozgrywany był systemem pucharowym – każdy z każdym. Zwycięzca przechodził do dalszej fazy gry, a przegrany odpadał z rywalizacji. W szranki stanęło sześć drużyn. Zawodnicy grali dwa razy do piętnastu punktów. Trzy zwycięskie drużyny rozegrały między sobą finałowe mecze. Drużyna z największą ilością punktów wygrywała. Za każdego wygranego seta przyznawany był jeden punkt, a przegrany na swoim koncie zapisywał zero.

Zwycięsko z rywalizacji wyszła ekipa Macieja Bobyka i Marcina Popiołowskiego, która z kompletem punktów okazała się bezkonkurencyjna. Tuż za nimi na podium uplasowali się kolejno: Paweł Orzelski i Łukasz Kądziołka oraz Krzysztof Sypniewski z Wiktorem Dąbrowskim.Poza podium znaleźli się : Krystian Maryszczak i Sebastian Ślizankiewicz, Michał Gryś i Tomasz Sikora, a także Bartosz Masłowiec z Kamilem Mykalikiem.

Kolejne zawody ringo na kąpielisku przy ulicy Sudeckiej odbędą się drugiego sierpnia w środę o godzinie 11.00. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zabawie serdecznie zapraszamy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group