Czytających: 4442
Zalogowanych: 3

Jelenia Góra: Rezerwy Miedzi pokonane!

Sobota, 11 lipca 2020, 23:33
Karkonosze po serii wysokich zwycięstw bez straty bramki zmierzyły się dzisiaj (11.07) z silniejszym rywalem. Trzecioligowe rezerwy Miedzi Legnica od początku postawiły trudne warunki gry. Mimo wielu zawodników testowanych, legniczanie przez 30 minut dominowali na boisku, ale z biegiem czasu to biało–niebiescy pokazali klasę!

Nawałnica znad Kaczawy trwała przez pół godziny... w tym czasie przed utratą gola ratowali nasz zespół Fościak i Niemienionek. W jednej z sytuacji nie udało się zachować czystego konta i po strzale Lewandowskiego goście objęli prowadzenie. Jeleniogórzanie nie podłamali się i za sprawą strzału z dystansu w wykonaniu Czerwińskiego wyrównali, a w ostatniej akcji pierwszej połowy objęli prowadzenie, po wykorzystanym rzucie karnym przez Bębenka. Na początku drugiej połowy goście wyrównali po trafieniu jednego z testowanych zawodników. Karkonosze pokazały charakter i przejęli inicjatywę... Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Michał Staniszewski i biało-niebiescy pokonali wyżej notowanego rywala 4:2.

Karkonosze Jelenia Góra - Miedź II Legnica 4:2 (2:1)

Karkonosze: Fościak - Niemienionek, Wawrzyniak, Bębenek, Sołtysiak, Poszelężny, Gargas, Giziński, Czerwiński, Lekszycki, Młodziński oraz Staniszewski, Sutor, Michałek, Pietruczuk, Milewski.
Miedź: I połowa: testowany - Rogoziński, Świątko - Niewiadomski, testowany - Lewandowski, testowany - testowany, testowany- Adamski, Bruno. II polowa: testowany- testowany, Ostrowski, testowany, Taranek - Zachaczewski, Karolczak, testowany, testowany - testowany, testowany.

Kolejny mecz ekipy Ołeksandra Szewluchina już w środę (15.07) o godz. 18:00 na stadionie przy ul. Złotniczej 12 w Jeleniej Górze. Rywalem będzie Bielawianka Bielawa.