Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 5908
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Remontował dom, gruz wyrzucił do Wrzosówki

Piątek, 30 sierpnia 2013, 7:01
Aktualizacja: Sobota, 31 sierpnia 2013, 7:47
Autor: SM
Jelenia Góra: Remontował dom, gruz wyrzucił do Wrzosówki
Fot. Straż Miejska
Mieszkaniec Sobieszowa po skończonym remoncie dachu w swoim domu pozbył się gruzu wysypując go do kanału Wrzosówka. Robił to nielegalnie. Podczas interwencji zachowywał się wulgarnie i groził strażnikom miejskim. W chwili popełnienia czynu był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło we wtorek (27.08.) tuż przed południem. Strażnicy patrolujący ulicę Cieplicką zauważyli dwóch mężczyzn pchających taczki wypełnione gruzem i starymi dachówkami, które opróżniali na brzegu Wrzosówki.

Mężczyźni zostali ujęci. Jeden z nich, właściciel domu, z którego pochodził gruz, nie stosował się do wydawanych poleceń, a także groził strażnikom. Drugi zachowywał się spokojnie i oświadczył, że tylko pomaga koledze i to kolega wskazał mu, gdzie ma opróźniać taczki.

- Strażnicy udali się do miejsca zamieszkania jednego z mężczyzn skąd pochodził gruz. Na posesji próbował ukryć kolejną taczkę z gruzem. Nadal był agresywny i groził funkcjonariuszom. Sprawa trafiła do sądu i prokuratury. Dzikie wysypisko mężczyźni muszą posprzątać – informuje Artur Wilimek, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group