Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 7682
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Recydywa szesnastoletniego złodzieja

Piątek, 4 stycznia 2008, 14:07
Aktualizacja: Sobota, 5 stycznia 2008, 8:08
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Recydywa szesnastoletniego złodzieja
Fot. Archiwum
Kilkanaście kradzieży z włamaniem ma na swoim koncie młody jeleniogórzanin, który po raz kolejny wpadł w ręce policji. Grozi mu umieszczenie w poprawczaku, z którego niedawno wyszedł.

Kratownica, dwuskrzydłowe drzwi, blachy, a ostatnio – kabel energetyczny: oto łupy patologicznego szesnastolatka, który – po decyzji sądu rodzinnego – trafił do ośrodka szkolno–wychowczego we Wrocławiu. Długo tam nie zabawił, bo go wypuszczono, i powrócił do swojej przestępczej działalności.

– 16–letniego jeleniogórzanina podejrzewa się o kradzieże i kradzieże z włamaniem. Policjanci ustalili, że w okresie ostatnich kilku miesięcy 2007 roku nieletni popełnił, co najmniej 11 przestępstw przeciwko mieniu – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Młody złodziej skradzione elementy metalowe sprzedawał na jednym z jeleniogórskich punktów skupu złomu. Nieletni był wielokrotnie notowany za kradzieże elementów metalowych. W marcu 2007 roku został zatrzymany za kradzież rur spustowych oraz rynien z budynków mieszkalnych w Jeleniej Górze. Za popełnione czyny 16–latek i tym razem trafi przed oblicze Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Jeleniej Górze. Najpewniej powróci do poprawczaka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group