Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 3314
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Recital Michała Bajora w JCK w kwietniu

Czwartek, 5 marca 2015, 7:48
Aktualizacja: 7:50
Autor: Manu
Jelenia Góra: Recital Michała Bajora w JCK w kwietniu
Fot. JCK
17 kwietnia (w piątek) o godz. 19.00 w Sali Widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury (przy ul. Bankowej 28/30) będzie miał miejsce koncert Michała Bajora zatytułowany “Moje podróże”.

Każdy artysta po nagraniu nowej płyty chce ją zaprezentować publiczności “na żywo”. Nic dziwnego, że Michał Bajor postanowił wyruszyć w trasę koncertową. Na liście miast, w których się pojawi, nie mogło zabraknąć Jeleniej Góry.

Po dwóch latach występowania z recitalem piosenek francuskich z albumu “Od Piaf do Garou” Michał Bajor nagrał nową płytę pt. “Moje podróże”. Jest to artystyczny zapis dzieciństwa, młodości i początków kariery artysty. Opisem poszczególnych przeżyć, które wyśpiewa Michał Bajor, zajął się Wojciech Młynarski.

To piosenki, które opowiadają o latach dzieciństwa w Opolu, debiucie w Warszawie, podróżach po świecie, a nawet o charakterystyce Bliźniąt - znaku zodiaku Michała Bajora. Artysta do współpracy nad nową płytą zaprosił znakomitych twórców. Teksty napisał sam Wojciech Młynarski, a muzykę skomponowali m.in.: Włodzimierz Korcz, Włodzimierz Nahorny, Janusz Sent, Jerzy Derfel i Wojciech Borkowski. Także świetni muzycy grają w zespole Michała Bajora: Paweł Stankiewicz, Maciej Szczyciński, Tomasz Krezymon i Marcin Olak.

Warto podkreślić, że oprócz nowych utworów Michał Bajor zaśpiewa także dobrze znane piosenki z dotychczasowego dorobku, m.in.: “Błędny rycerz”, “Moja miłość największa”, “Ogrzej mnie” czy “Początek mojej drogi”.

Bilety na koncert Michała Bajora kosztują 60 złotych. Można je kupić w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach od 13.00 do 18.00 oraz na dwie godziny przed wydarzeniem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group