Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 18 września
Imieniny: Ireny, Józefa, Stanisława
Czytających: 11363
Zalogowanych: 99
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ranni policjanci święta spędzą w domu

Poniedziałek, 17 grudnia 2007, 11:00
Aktualizacja: 11:00
Autor: TEJO
Funkcjonariusze poszkodowani w sobotnim wypadku radiowozu zostali wypisani ze szpitala. Boże Narodzenie spędzą z rodzinami. Hospitalizowany pozostaje wciąż kierowca opla, który uczestniczył w kraksie.

– Do domu została zwolniona także pasażerka samochodu osobowego – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Biegli ustalają przyczyny wypadku, który zdarzył się w alei Jana Pawła II. Przypomnijmy: policjanci z Komisariatu I w Jeleniej Górze jadąc oznakowanym radiowozem z włączonymi sygnałami uprzywilejowania zderzyli się z samochodem marki Opel Astra, który wyjechał z ulicy Noskowskiego.

Poszkodowani mają obrażenia rąk, klatki piersiowej, obojczyka i kręgosłupa. Ich rehabilitacja potrwa co najmniej kilka tygodni.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zapinasz pasy jadąc 300 metrów do sklepu?

Oddanych
głosów
555
Nie, to tylko 300 metrów
8%
Tak, zawsze jak wsiadam do auta
68%
Do sklepu idę na piechotę
24%
 
Głos ulicy
Góry czy morze?
 
Warto wiedzieć
Reakcja świata na rosyjskie drony nad Polską
Rozmowy Jelonki
Smog latem nie znika
 
Aktualności
Zaproszenie na Festiwal Światła w Cieplicach
 
Aktualności
W sobotę otwarcie kawiarni na Zabobrzu
 
Aktualności
Żeby zebrać kilo miodu pszczoła musi odwiedzić 5 milionów kwiatów!
 
Aktualności
Chmury nad Karkonoszami
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group