Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6398
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KARPACZ: Radosna szkoła z odnowioną salą

Poniedziałek, 24 stycznia 2011, 13:44
Aktualizacja: 13:44
Autor: Agrafka
KARPACZ: Radosna szkoła z odnowioną salą
Fot. ....
Trwają prace wykończeniowe w odremontowanej sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Karpaczu. Po zakończeniu ferii zimowych w nowej sali uczniowie klas 1–3 rozpoczną zajęcia w ramach projektu „Radosna Szkoła”.

Już po feriach zimowych uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w Karpaczu będą korzystać z pięknie wyremontowanej sali gimnastycznej w ramach zajęć ruchowych, a także podczas przerw. Będzie to szkolne miejsce zabaw wyposażone w ramach programu rządowego „Radosna Szkoła” dla uczniów klas I- III.

- W ramach tego projektu zakupione zostały pomoce dydaktyczne (materace, duże, miękkie klocki, piłki, tunele, suchy basen z piłeczkami), a także zestawy elementów umożliwiające pokonywanie wysokości i dające możliwość wspinaczki oraz ćwiczenia równowagi.

Przyrządy te będą wspomagać kształtowanie umiejętności motorycznych, sprawności oraz umiejętności w zakresie koordynacji wzrokowo – ruchowej. Cennym walorem nowego wyposażenia jest stworzenie naturalnych sytuacji do diagnozy i terapii, a co za tym idzie, możliwość wczesnej rehabilitacji ruchowej dzieci – poinformowała Ela Budzińska, dyrektor Szkoły Podstawowej w Karpaczu.

Wartość inwestycji 346,192,65 złotych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group