Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 2973
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Radna Danuta Wójcik dostała posadkę za biurkiem

Wtorek, 17 kwietnia 2012, 10:07
Aktualizacja: Czwartek, 19 kwietnia 2012, 8:37
Autor: agrzywacz
Jelenia Góra: Radna Danuta Wójcik dostała posadkę za biurkiem
Fot. Archiwum
Obecna radna i była członkini spółki Kupieckiej Targowiska Zabobrze od trzech tygodni pracuje w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jeleniej Górze na stanowisku pracownika administracyjnego. Została zatrudniona jako osoba bezrobotna. Zdaniem dyrekcji PUP Danuta Wójcik ma odpowiednie kwalifikacje do wykonywania powierzonych jej obowiązków.

Informacja o zatrudnieniu Danuty Wójcik w Powiatowym Urzędzie Pracy pojawiła się już marcu br. kiedy nieoficjalnie mówiono o przejściu Danuty Wójcik z klubu radnych Razem dla Jeleniej Góry do Platformy Obywatelskiej. Wówczas jednak radna zaprzeczała, by otrzymała jakąkolwiek ofertę pracy od PO. Obecnie zapewnia, że nie przeszła również do klubu Platformy Obywatelskiej, a zmiana pracy podyktowana była problemami zdrowotnymi.

- Przez ostatnie 21 lat prowadziłam własną działalność na Targowisku Zabobrze. Po wyborach w styczniu 2011 roku sprzedałam udziały kupieckie i pracowałam w firmie handlowej. Cały czas jednak szukałam innej pracy. Mam problemy z kręgosłupem, dlatego nie mogłam już pracować w handlu, który wymaga ciągłego dźwigania. Od 2 kwietnia br. zostałam zatrudniona w PUP-ie. Cały czas się uczę, ale dobrze mi się pracuje. Nowa praca nie ma żadnego związku z moją przynależnością do klubów radnych. Nie przeszłam do Platformy Obywatelskiej, ale co będzie jutro, nie wiem – mówi Danuta Wójcik.

Urszula Filipczuk, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy informuje, że w najbliższym czasie na stanowisko zajmowane przez Danutę Wójcik ogłoszony zostanie konkurs.

- Danuta Wójcik przystąpi do konkursu i myślę, że zostanie w naszym urzędzie na stałe. Jej kompetencje i doświadczenie są wystarczające. Pani Danuta jest osobą komunikatywną i doskonale sobie radzi w pracy. Przez ponad 20 lat prowadziła własną działalność, miała bezpośredni kontakt z klientami. Teraz natomiast obsługuje klientów urzędu – mówi szefowa PUP Urszula Filipczuk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (148)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group