Zalogowanych: 4

Jelenia Góra: Pub Gol czerwoną latarnią

Sobota, 24 listopada 2018, 18:07
Aktualizacja: 18:13
Jeleniogórski beniaminek A–klasy nie zaliczy rundy jesiennej do udanych. W zaległym spotkaniu 10. kolejki Pub Gol uległ Kwarcowi Pisarzowice 0:4. Mecz odbył się na stadionie przy ul. Złotniczej i było to ostatnie spotkanie tej części sezonu.

Jeleniogórzanie mogli mieć nadzieję na korzystny rezultat na koniec rundy jesiennej, bowiem oba zespoły dzieliły zaledwie 4 punkty. Jak się okazało, już w pierwszej połowie goście pozbawili gospodarzy złudzeń, czterokrotnie zadając ciosy bramkowe. Już w 8. minucie wynik otworzył Rafał Glinkiewicz, a autorami kolejnych goli byli: Rafał Zarzycki (18. minuta), Grzegorz Wowk (36. minuta) oraz ponownie - Glinkiewicz (41. minuta). W drugiej połowie nielicznie zgromadzeni kibice nie widzieli już żadnych trafień i mecz zakończył się wynikiem 0:4.

W tabeli gr. I klasy A Pub Gol z dorobkiem 7 punktów zajmuje ostatnie, 14. miejsce. Kwarc awansował na 9. pozycję i ma na swoim koncie 14 "oczek". Jutro (25.11) zaległości odrobią zespoły Halniaka Miłków i Olimpii Kowary, które o godz. 11:00 zagrają w Podgórzynie. Liderem po rundzie jesiennej jest Lechia Piechowice (30 punktów). Miejsca 2-4 zajmują kolejno Budowlani Wojcieszów, Orzeł Wojcieszów i Orzeł Mysłakowice, które mają na swoim koncie 25 punktów.

Pub Gol Jelenia Góra - Kwarc Pisarzowice 0:4 (0:4)
PG: Sender - Gawroński, Madej, Świder, Głowik, Pawlikowski, P. Hamowski, K. Hamowski, Walczak, Kuruła, Herman. Rezerwowi: Jarosz, Doruch, Baranowicz.
Kwarc: Ł. Łukasik - M. Łukasik, Siwiński, D. Zarzycki, Glinkiewicz, Łepski, Wowk, Baranowski, Ciszek, Leśniak, R. Zarzycki. Rezerwowi: Potoniec, Kwiatkowski, K. Łukasik, Sobieski, Krzyżak, M. Duda.