Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 8233
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przypominamy: Dziś święto na Placu Ratuszowym

Niedziela, 10 listopada 2013, 8:06
Aktualizacja: 8:07
Autor: Org
– W imieniu Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego i Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Jeleniej Górze zapraszamy w dniu 10 listopada na Plac Ratuszowy w Jeleniej Górze na imprezę plenerową ,,Święto Niepodległości” – mówi Piotr Paczóski, przewodniczący RP SLD w Jelenie Górze.

Impreza skierowana jest do mieszkańców miasta i regionu. Rozpocznie ją o godz. występ Orkiestry Dętej z Olszyny. Następnie odbędzie się finał konkursu piosenki i pieśni patriotycznej zorganizowany dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu miasta Jeleniej Góry.

- Liczymy także na wspólne muzykowanie wraz z mieszkańcami, dla których przygotowaliśmy śpiewniki. Naszą imprezę uświetni występ Kompanii Honorowej Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki z Wrocławia, która zaprezentuje pokaz musztry paradnej. Część artystyczną wypełnią programy przygotowane przez Agencję Artystyczno-Edukacyjną ,,TES” i znakomity duet ,,Kasia & Paula” grający na elektrycznych skrzypcach i elektrycznej harfie – informuje Piotr Paczóski.

Imprezie towarzyszyć będzie kiermasz kulinarny związany z polską tradycją, serwując potrawy z polskich gęsi. Imprezę poprowadzą Jacek Grondowy i Tadeusz Wnuk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group