Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 2874
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przyjaciele Dworu Czarne zapraszają na koncert Szyszaka

Czwartek, 1 sierpnia 2013, 9:29
Aktualizacja: 11:34
Autor: Angela
Jelenia Góra: Przyjaciele Dworu Czarne zapraszają na koncert Szyszaka
Fot. Organiatorzy
W najbliższą sobotę (3.08) o godz. 17.00 na łączce w okolicy przystanku „Czarnoleska” przy ulicy Orzeszkowej zagra zachełmiański zespół Szyszak. Będzie to kolejny element – po cyklu filmów – promujący akcję uchronienia Dworu Czarne przed zapomnieniem. Uczestnicy usłyszą muzykę, łączącą folk z poezją śpiewaną.

Koncert ma charakter pikniku. Uczestnicy spotykają się na łączce w okolicy przystanku „Czarnoleska” przy ulicy Orzeszkowej. Celem imprezy jest wsparcie inicjatywy wydania monografii Dworu Czarne” autorstwa Jacka Jakubca, z którym będzie można osobiście porozmawiać podczas i po koncercie.

- Koncert jest adresowany głównie do mieszkańców Osiedla Czarne, jednak zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani losami Dworu Czarne – mówi Marcin Roszak, jeden z organizatorów.

Przypominamy, że Marcin Roszak wraz z Tomaszem Raczyńskim i Mariuszem Pełczyńskim chcą wydać monografię Dworu Czarne i zbierają pieniądze na ten cel.

Akcja została wzięta pod skrzydła Narodowego Centrum Kultury. Patronatem objęła ją strona wspieramkulturę. pl, gdzie można znaleźć wszystkie szczegóły (http://wspieramkulture.pl/projekt/337-DWOR-CZARNE-JACEK-JAKUBIEC-MONOGRAFIA).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group