Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 2507
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przygotowują bombki na aukcję

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 3 listopada 2017, 10:29
Aktualizacja: 10:53
Autor: Przemek Kaczałko
Katarzyna Kaźmierczyk
Fot. użyczone
Lokalni artyści przygotowują piękne bombki, które zostaną wystawione na aukcję celem wsparcia oddziału chirurgii dziecięcej Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej. Od kilku lat, dzięki społecznej mobilizacji udaje się wesprzeć jeleniogórską placówkę.

- Schemat jest bez zmian. Nie narzucam tematyki - mają być ładne, a jak się uda to nawet bardzo ładne – powiedział Mariusz Synówka, inicjator akcji. Środki zebrane ze sprzedaży bombek zostaną przeznaczone na potrzeby chirurgii dziecięcej. - Jeszcze nie określiliśmy konkretnie co w tym roku zasili oddział, wszystko zależy od hojności kupujących – dodał M. Synówka. - Wszystkie dzieła powinny być gotowe w połowie listopada, a aukcję chcemy ogłosić do końca miesiąca – podkreśla.

Bombki o średnicy 20 centymetrów wydmuchano w Złotoryi w firmie Vitbis. W produkcji są już stojaki i ochronne opakowania do transportu i przechowywania. - Poszukujemy jeszcze pracowni bukieciarskich, które ozdobią stojaki oraz fotografika do wykonania zdjęć studyjnych – dodał organizator aukcji charytatywnej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group