Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 13030
Zalogowanych: 122
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Przy JSM nowy parking na dniach

Wtorek, 16 czerwca 2009, 12:19
Aktualizacja: 12:22
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Przy JSM nowy parking na dniach
Fot. Angela
Kilkanaście nowych miejsc parkingowych, w tym co najmniej jedno dla osób niepełnosprawnych pod koniec tygodnia zostanie oddane do użytku przy ulicy Różyckiego w Jeleniej Górze. Koszt budowy to około 60 tys.zł.

Budowa parkingu przy siedzibie i na gruncie JSM przy ulicy Różyckiego rozpoczęła się około trzech tygodni temu. Ma się natomiast zakończyć jeszcze w tym tygodniu.

– Cały czas mówi się, że w mieście brakuje parkingów, ale nic się z tym nie robi. Dlatego my podjęliśmy decyzję o budowie nowego parkingu przy naszej siedzibie. Będą mogli z niego korzystać nie tylko nasi pracownicy, ale również klienci i właściciele sklepów, które funkcjonują w tym budynku – mówi Marian Leńko, prezes Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Jeleniej Górze.

Po zakończeniu budowy klienci będą mieli przy siedzibie JSM do dyspozycji około 25 miejsc parkingowych. Cztery z nich będą przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Budowę parkingu realizuje Kółko Rolnicze Siedlęcin.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Ile książek przeczytałaś/eś w tym roku?

Oddanych
głosów
787
Żadnej
29%
Jedną
8%
Dwie
8%
Trzy lub więcej
55%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Jakucja, Czeczenia, Dagestan, Inguszetia chcą opuścić Rosję
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Jelonka wczoraj
Jelenia Góra 100 lat temu i hotel "Pod Brązowym Jeleniem"
 
112
Do rowu przed Przełęczą Kowarską
 
Aktualności
Dolnemu Śląskowi stuknęło 80 lat
 
Pieniądze
W elektrowni Turów powstała największa w kraju oczyszczalnia
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group