Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 8818
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Przetasowanie na szczycie strefy

Czwartek, 2 lipca 2009, 10:37
Aktualizacja: 10:38
Autor: TEJO
REGION: Przetasowanie na szczycie strefy
Fot. TEJO
Iwona Krawczyk jest nowym prezesem nowego zarządu Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości S.A. w Kamiennej Górze. Stanowisko stracił dotychczasowy szef strefy Szymon Madera. Funkcję członka zarządu pełnioną przez Jarosława Gęborysa powierzono Adamowi Ugrewiczowi.

– Wszystkie nasze podstrefy są bardzo ważne, dlatego deklaruję szeroką współpracę na rzecz nowych inwestycji i miejsc pracy. Będzie ona podparta działaniami na wielu płaszczyznach, zarówno w środowisku biznesowym, jak i samorządowym – mówi agencji Mo-Ja prezes kamiennogórskiej strefy Iwona Krawczyk.

Prezes wspierana będzie przez Adama Ugrewicza, który deklaruje nowe spojrzenie na zarządzanie firmą. Najważniejsze teraz jest wejście w życie rozporządzenia zmieniającego granice kamiennogórskiej strefy. Na tym koncentrują się pierwsze działania nowego zarządu.

Iwona Krawczyk jest kamiennogórzanką. Przed objęciem funkcji prezesa strefy była dyrektorem Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze. Ma doświadczenie w zakresie menedżerskim i public relations.

Adam Ugrewicz pochodzi z Wrocławia. Jest doktorem nauk humanistycznych i ekonomistą. Zarządzał między innymi Szpitalem Ministerstwa Zdrowia w Polanicy Zdroju, był także pełnomocnikiem zarządu ds. ochrony zdrowia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

Tę informację podała agencja Mo-Ja Multimedia nic nie wspominając o przyczynach odwołania dotychczasowego szefa strefy związanego z Jelenią Górą Szymona Madery.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group