Środa, 15 lipca
Imieniny: Henryka, Włodzimierza
Czytających: 6140
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przetasowanie na szczycie strefy

Wiadomości: REGION
Czwartek, 2 lipca 2009, 10:37
Aktualizacja: 10:38
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Iwona Krawczyk jest nowym prezesem nowego zarządu Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości S.A. w Kamiennej Górze. Stanowisko stracił dotychczasowy szef strefy Szymon Madera. Funkcję członka zarządu pełnioną przez Jarosława Gęborysa powierzono Adamowi Ugrewiczowi.

– Wszystkie nasze podstrefy są bardzo ważne, dlatego deklaruję szeroką współpracę na rzecz nowych inwestycji i miejsc pracy. Będzie ona podparta działaniami na wielu płaszczyznach, zarówno w środowisku biznesowym, jak i samorządowym – mówi agencji Mo-Ja prezes kamiennogórskiej strefy Iwona Krawczyk.

Prezes wspierana będzie przez Adama Ugrewicza, który deklaruje nowe spojrzenie na zarządzanie firmą. Najważniejsze teraz jest wejście w życie rozporządzenia zmieniającego granice kamiennogórskiej strefy. Na tym koncentrują się pierwsze działania nowego zarządu.

Iwona Krawczyk jest kamiennogórzanką. Przed objęciem funkcji prezesa strefy była dyrektorem Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze. Ma doświadczenie w zakresie menedżerskim i public relations.

Adam Ugrewicz pochodzi z Wrocławia. Jest doktorem nauk humanistycznych i ekonomistą. Zarządzał między innymi Szpitalem Ministerstwa Zdrowia w Polanicy Zdroju, był także pełnomocnikiem zarządu ds. ochrony zdrowia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

Tę informację podała agencja Mo-Ja Multimedia nic nie wspominając o przyczynach odwołania dotychczasowego szefa strefy związanego z Jelenią Górą Szymona Madery.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz

~mim 2-07-2009 11:44
No to wszystkiego najlepszego Pani Iwonie Krawczyk na nowej drodze życia zawodowego. Oby strefa zaczęła kwitnąć a my w dawnym woj.jeleniogórskim znaleźli więcej miejsc pracy. W obliczu spowolnienia rozwoju gospodarczego u nas i w Europie - każde miejsce pracy na wagę złota. Trzymam kciuki za nowy Zarząd pod damską batutą!
~Obserwator jeleniogórski 2-07-2009 12:39
Nie ma to jak fachowcy. Dyrektor szkoły prezesem Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
~xxx 2-07-2009 12:56
pani Iwona musi mieć wyjątkowe umiejętności (czytaj-znajomości) przecież kierowała szkołą w Kamiennej Górze
~tropiciel 2-07-2009 13:38
To ja juz widzę rozwoj ! - przecież to ludzie pochodzacy z budzetówki , utrzymankowie podatnikow , nie czuja zasad biznesu i nie potrafia wypracować przyslowioej zlotowki bo nie prowadzili firm opartych na rachunku ekonomicznym i rentowności nie posiadają żadnego doświadczenia z wyjatkiem posiadanego wieku lat. Ta obsada będzie to ekipa statystyczna do zajmowanych posad i pobierania pieniędzy.Jak oni zamierzaja tworzyc miejsca pracy jak sobie nie potrafili stworzyc i się utrzymać z wyjatkim posad budżetowych - Ha , Ha ! a Kamienna Gora slynela z braku operatywnych ludzi , menadzerowie firm w Kamiennej Gorze pierwsi rozlozyli caly przemysl w mieście i okllicy potem czekali na manne z nieba i . - wiec jaka ta prezes ma korzenie do sprawowania takiej funkcji , ile zna biegle obcych języków , ile wypracowala w przeszlości podatków pracujac na wlasny rachunek ? - czy to jest funkcja polityczna , czy z konkursu ?
~KaaZ 2-07-2009 13:44
Co narozrabiał Pan Szymon?
~dest 2-07-2009 13:58
no własnie ciekawe czy zna języki , bo z tego co wiem to pan Szymon rozmawiał biegle w paru
~Kiedyś... 2-07-2009 15:38
Kiedyś już przeżylismy ekspperyment żeby dyrektora szkoły i pracownika oświaty "wpuścić" do przemysłu. Był to niejaki ANdrxzej Szustak z Jelonki który zrobił zadymę w Rokicie i z podkuloną kita wrócił do miasta. Po czym znowu został dyrektorem budowlanki, którą zlikwidował a przy okazji skończył w atmosferze finansowej afery, a teraz pani Krawczyk? Matko, ratunku!!!!!!! Tym platfusom całkiem rozum odebrało.
~znajomy 2-07-2009 15:57
~jo 2-07-2009 17:50
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-((((((((((((((((((((((((((((
~Cydra 2-07-2009 19:17
A kto decyduje o obsadach na te posady , skąd biora sie Ci ludziie bez doswiadczenia bez osiagnieć w dzialalności gospodarczej , niemoty życiowe wakujace w budzetowce nie znajacy językow obcych - są usadawiani na stanowiska gdzie musza znać zasady wypracowawania zysku i gospodarności .Nie wyobrazam sobie , ze to bedzie wysylanie zaproszeń do różnych firm i namawianie ich do inwestycji- bo pomyla swietlice z lekcja prac ręcznych . A ta Pani Iwona to co to za cudo - moze tak rozumie gospodarkę jak ta posel z Kamiennej Gory - wyjatkowa sierota gospodarcza Machalek czy jakos tak - tez korzeniami z budźetowki - ale miejsc pracy i firm to oni natworzą - o la boga !1! !! jakie nieszczęście .
~do Cydra 2-07-2009 21:50
Pani POseł B.Machałek (PiS) też pochodzi z budżetówki i była wcześniej nauczycielką w podstawówce. Zobaczcie zazdrośni -śmiga po całym dawnym województwie Jel. i czasem trafia i do stolicy.
~w13 2-07-2009 23:25
prosze o cenną informację czy przez przypadek nie naleza do PO/albo ich męzowie,zony/ a ten od szpitala to rzeczywiscie niezly pomysł../może zna schetynę/widac u nas wszyscy sa za słabi...
piipi 3-07-2009 0:18
*Mezczyzni ..to zazdroszcza kobiecie MADROSCI !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group