Zalogowanych: 25

Jelenia Góra: Przetarcie przed pucharem

Wtorek, 31 lipca 2018, 10:37
Aktualizacja: 10:59
Już 15 sierpnia wystartują rozgrywki Pucharu Polski na szczeblu OZPN Jelenia Góra. Swoich sił po raz kolejny spróbują juniorzy starsi Karkonoszy, którzy w minioną sobotę zmierzyli się towarzysko z zespołem seniorów Woskara Szklarska Poręba (okręgówka). Doświadczeni zawodnicy wygrali bardzo wyraźnie.

W ekipie gości zagrało kilku zawodników z przeszłością w pierwszym zespole Karkonoszy - warunki fizyczne i doświadczenie zdecydowanie przemawiały za Woskarem, co przełożyło się na efekty bramkowe. Dwa pierwsze gole dla gości były dziełem Klima Khodzamkulova, następne dwa trafienia dołożył Lisowski. Przed przerwą trafienie dołożył jeszcze Rzepecki i było 0:5. W drugiej połowie przyjezdni szybko podwyższyli na 0:6, ale młodzi jeleniogórzanie nie poddawali się i za sprawą Gęślaka zdobyli honorową bramkę. W dalszych fragmentach gry gole dołożyli Wajda i dwa razy Rzepecki, a mecz zakończył się wynikiem 1:9.

W pierwszej rundzie Pucharu Polski OZPN JG podopieczni Krzysztofa Pietrzyka zmierzą się z Orłem Wojcieszów.

Karkonosze Jelenia Góra (js) - Woskar Szklarska Poręba 1:9 (0:5)
Woskar: Laskowski - Pędzich, Brożyna, Wawrzyniak, Jahn, Siatrak, Walczak, Lisowski, Khodzamkulov, Rzepecki, Kowalski, Kuncewicz, Wajda, Klimek, Jagielski, Smosna, Stefański.
Karkonosze: Marceniuk - Jaworski, Owsiejewicz, testowany, Pakosz, Uroda, Kaziemko, Orzeszko, testowany, testowany, Gęślak, Ulanowski, testowany.